Прибирання в кімнаті: 10 Лайфхак для максимального результату

Хочете закінчити прибирання в кімнаті швидко? Ми зібрали для вас 10 хитрощів, які допоможуть прискорити процес.

Наводимо порядок

Прибирання в квартирі не повинно тривати довше півтори години. Якщо ви скористаєтеся нашими порадами, то впораєтеся ще швидше!

  1. Правильно розвішуємо білизну. Прасування займає багато часу і сил. Її можна уникнути, якщо ви розрівняєте білизну ще під час сушіння. Обережно розвісьте її і розправте всі рукава, кінчики і коміри.
  2. Прибирання в кімнаті під музику. Якщо ви включите веселу ритмічну музику, то відчуєте прилив сил і напевно навіть не помітите, як пролетів час.
  3. Дотримуйтеся плану. Спочатку розкладіть всі предмети, які знаходяться не на своїх місцях. Потім приберіть на полицях – спочатку верхніх, потім – нижніх. Протріть пил, вимийте вікна, двері, світильники і дзеркала. І лише після цього можна пропилососити м’які меблі і помити підлогу.
  4. Кожній речі – своє місце. Щоб перенести кожен предмет на його «законне» місце, йде маса часу. Якщо вам доводиться воювати з безладом кожен день, значить, ви неправильно вибрали місця зберігання для різних речей.
  5. Поспостерігайте за собою і складіть план “модернізації”. Часто залишаєте взуття прямо біля входу? Це означає, що потрібно перенести взуттєву полицю прямо до дверей. Постійно забуваєте на підлозі поруч з ліжком книги, ноутбук і тарілку з печивом? Поставте поруч з ліжком тумбочку біля ліжка! Організуйте простір так, щоб речі завжди перебували в зоні їх застосування.
  6. Бруд в важкодоступних куточках. Щоб зішкребти бруд з рельєфних поверхонь, використовуйте старі пластикові картки.

Професійне прибирання в будинку

Кухонні Лайфхаки

Якщо вам належить прибирання перед Великоднем або днем народження, потрібно гарненько вимити кухню. Під час клінінгу кухні найбільше часу йде на те, щоб видалити накип, жир і наліт з посуду і поверхонь меблів. Ми розповімо, як зробити це за 5 хвилин.

  1. Електрочайник. Щоб усунути наліт зі внутрішньої поверхні електрочайника, налийте в ємність воду і укус в співвідношенні 1 до 1 і закип’ятіть її. Після цього залишиться тільки добре вимити чайник.
    Прибираємо жир. Щоб відмити жирну сковорідку, засипте в неї гірчичний порошок. Він миттєво вбере бруд, після чого залишиться тільки протерти посуд сухою ганчіркою.
  2. Мікрохвильовка. Киньте в чашку з водою часточку лимона і поставте її в мікрохвильовку на десять хвилин. Гарячий пар розм’якшить жир, а лимон усуне неприємні запахи. Після цього вам залишиться тільки протерти внутрішню поверхню.
  3. Чорний нагар на посуді. Щоб усунути чорний нагар з каструль, потрібно прокип’ятити в них лимонну кислоту. А щоб очистити металеві каструлі, слід проварити в них суміш протертого яблука, мила, соди і лимона. Після цього наліт можна зняти звичайним йоржиком.
  4. Накип на плиті. Обзаведіться спеціальними засобами для чищення плити. Не використовуйте абразивні порошки та жорсткі щітки, вони можуть пошкодити емальоване покриття. Головна порада у випадку з плитою – не запускати ситуацію і протирати варильну поверхню після кожного приготування їжі. Це збереже вам масу часу в майбутньому.

Якщо бажання відчувати ці поради на практиці немає, зверніться до професіоналів. Щоб не витратити на прибирання в кімнаті перед Великоднем, Новим роком та іншими святами ні хвилини дорогоцінного часу, замовте послуги клінінг-фірми! Впевнені, ви знайдете масу варіантів, як провести вільний час більш цікаво і з користю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *