Послуги

Послуги з прибирання приміщень в Україні

В даний час поряд зі словом «прибирання» ми все частіше чуємо слово «клінінг». Але не потрібно поспішати їх ототожнювати. Клінінг – це професійне прибирання з використанням спеціального обладнання, іноді промислового, і спеціальної побутової хімії, яка проводиться фахівцями – клінерами. Тобто це поняття вже звичної нам прибирання.

Для українського ринку послуг це поняття нове, наші співвітчизники ще не звикли до того, що прибирати можна не самостійно. Ми ж лікуємо зуби у стоматолога і ремонтуємо взуття у шевця, чому б не довірити прибирання приміщення майстру чистоти?

Що краще «штатна прибиральниця» або послуги клінінгових компаній?

Клінінгова компанія – фірма, яка надає послуги прибирання (клінінгу). У квартирах і приватних будинках важко самостійно підтримувати ідеальну чистоту. Для цього потрібно багато сил і часу. До того ж можуть виникнути проблеми з очищенням деяких поверхонь або миттям вікон на висоті. Домробітниця – не варіант, оскільки одна людина не може впоратися з обсягом робіт з прибирання, наприклад, в заміському двоповерховому котеджі. І заробітну плату необхідно виплачувати незалежно від кількості та якості проведених робіт.

Розрахунок з клінінгової компанією проходь предметно. Всі види послуг тарифікуються за ставкою, зміна вартості обговорюється заздалегідь. Ви будете впевнені, що клінери не залишать пил у важкодоступних місцях, натруть вікна до блиску незалежно від висоти робіт, очистять меблі, в загальному вирішать абсолютного всі питання чистоти.

Що стосується великих офісів, торгових центів, в цьому випадку наймання співробітників для прибирання не обговорюється. Є два варіанти розвитку подій – штатний персонал або спеціалізована команда. Ви не помилитеся, якщо виберіть другий варіант. Залишилося тільки підібрати відповідну компанію.

При виборі вартість клінінгових послуг не повинна мати вирішального голосу. У сфері збирання дорожче не означає краще. Варто прислухатися до рекомендацій і вивчати репутацію та відгуки.

Що таке клінінгові послуги від Profclean?

Професійний клінінг – це не прибирання «по верхах», як вважають скептики. Це повноцінний догляд за станом підлогових і килимових покриттів, меблями, дзеркальними поверхнями.

Тому все більше фірм і приватних осіб співпрацюють з клінінгова компаніями, економлячи при цьому час і кошти. За статистикою кожна 2-я компанія користується послугами клінінгової фірми. У приватного сектора послуга користується набагато меншою популярністю, але останніми роками стали показником зростання кількості клієнтів-фізичних осіб.

Клінінгова компанія Profclean – це:

  • Великий штат фахівців, які стоять на сторожі чистоти.
  • Професіонали, які добре розбираються в видах побутової хімії і способах очищення різних поверхонь.
  • Порядні і працьовиті співробітники. Замовивши наші послуги, ви самі переконаєтеся в цьому.

Нам довіряють прибирання квартир, офісів, котеджів і отримують за це бонус у вигляді привабливої ​​ціни. Наші послуги користуються популярністю в офісах, банках, готелях торгових і розважальних центрах, і у приватних осіб. Залежно від виду приміщення ми проводимо прибирання вручну або за допомогою професійної техніки. Надаємо послуги щоденної і генерального прибирання.

З компанією Profclean ви забудете про проблеми, пов’язані з прибиранням, у вас звільниться більше часу для заняття улюбленою справою. Вам не потрібно буде переживати про покупку миючих засобів та побутових збиральних приладів. Замовивши послуги клінингу раз, ви більше не захочете прибирати самостійно.