Мийка вікон, вітрин

Мийка вікон

Професійне миття вікон та мийка вітрин в Києві – поверх не має значення

Найкращий вид на Київ – через чисті вікна! Тепер для досягнення ідеальної чистоти не потрібно витрачати час і сили, досить звернути в клінінгову компанію. Вам більше не потрібно замислюватися про те, як прибрати розлучення або відмити підвіконня. Ми вирішимо це питання за вас. Краще довірити роботу професіоналам, для яких миття вікон в Києві – щоденне заняття.

Ми використовуємо професійне обладнання і миючі засоби, які дозволяють зберегти чистоту надовго за рахунок поліпшення водовідштовхувальних властивостей вікна. Ми готові вимити вікна, скління балконів і лоджій, зимовий сад, еркер, вітражі і вітрини. Висота для нас не має значення.

Основні види мийки вікон:

Миття вікон в комерційних приміщеннях. Власники комерційних приміщень: офісів, фірм, студій зазвичай мають в штаті технічного співробітника – прибиральницю. Але коли справа доходить до миття вікон, вона може з цим не впорається. Адже для проведення процедури необхідно спеціальне устаткування і хімічні засоби, які видаляють зовнішні забруднення. Щоб не проводити закупівлю дорогих матеріалів і не задовольнятися розлученнями на стеклах пропонуємо звернутися до профі своєї справи – компанії Profclean. Наші фахівці виконають свою роботу якісно і не на шкоду робочому процесу ваших співробітників.

Миття вікон в будинку, квартирі

При митті вікон господиня квартири часто стикається з певними труднощами:

 • Відсутність відповідних засобів для мийки
 • Відсутність навичок з видалення розлучень, очищення підвіконь
 • Труднощі з миттям зовнішньої частини віконного блоку
 • Обмежений доступ до вікна через обрешітки.
 • Страх висоти.
 • Миття вітрин магазинів.

Запилені вітрини навряд чи зацікавлять клієнтів. Власники бізнесу, піклуючись про власне достатку, виробляють регулярне миття вітрин за допомогою клінінгових компаній.

Коли професійна миття вікон в Києві не розкіш, а необхідність?

Після ремонту

Особливу увагу варто приділити лише встановленим вікон або вікон в квартирі після ремонту. Рама вікна зазвичай обклеєна скотчем, клеїть плівкою, і щоб очистити віконний блок буде потрібно чимало зусиль. Бризки побілки, фарби, цементного розчину на склі – все це ознаки недавно закінчив ремонту і привід звернутися в клінінгову фірму з проханням все це привести в порядок.

Раз в сезон

Вікна потрібно мити з певною періодичністю, хоча б раз в сезон. Це стандартне видалення розлучень на склі, бруду і пилу з рами, водного каменю. Через вікна в приміщення потрапляє свіже повітря, якщо вікна не помиті, з протягом в квартиру потрапляє пил, бруд і хвороботворні бактерії.

На висоті

З проблемою чистоти скла стикаються жителі верхніх поверхів, для яких миття вікон – ризикове заняття. Залежно від висоти будівлі може знадобитися допомога альпіністів, які працюють з використанням страховки і спеціальних кріплень. Тільки за допомогою фахівців висотників можна відмити панорамні вікна в торгових центрах, хмарочосах, які все частіше з’являються в мегаполісах.

Навіть миття вікон у власній квартирі багатоповерхівки може викликати труднощі. Через острах висоти, страху працювати на висоті через необхідність висовуватися з вікна для очищення зовнішньої сторони віконного блоку глухих стулок.

Ціни на миття вікон (Київ)

 

Кількість штук Від 1 до 10 Від 11 до 20 Від 21 до 40 Від 41 та більше
Одностулкові 150 грн 130 грн 110 грн Договірна
Двостулкові або балконні двері 250 грн 220 грн 200 грн Договірна
Тристулкові 300 грн 270 грн 250 грн Договірна
1 стулка еркера, балкону, лоджії 80 грн 70 грн 60 грн Договірна

 

Що входить в миття стандартних вікон, балконів, лоджій, еркерів:

 1. Миття підвіконня, карнизів
 2. Протирання відкосів, відливів
 3. Миття рам з внутрішньої та зовнішньої сторін
 4. Миття скла
 5. Очищення простору між рам

Всі інші види засклення (вітражі, вітрини і т.п.) оцінюються індивідуально!

Миття вітрин
Додаткові послуги:

 1. Видалення клейкої стрічки та скотчу – + 50 % від вартості миття.
 2. Вікна вище 10-го поверха – +30% до вартості миття.

Всі інші види засклення (вітражі, вітрини и т.д.) оцінюються індивідуально!

 

Мінімальне замовлення по прибиранню 2500 грн.

Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 800 грн. В області – договірна.

Мінімальне замовлення з миття вікон в Київ 1500 грн. В області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!