Миття вікон і фасадів з автовишки

Професійне миття вікон на висоті в Києві

мойка окон на высоте

Миття вікон на висоті – послуга, якою користуються любителі чистоти. Це дуже трудомісткий і небезпечний процес. Не завжди ми маємо можливість самостійно вимити вікна будинку або в офісі. І чим вище поверх, тим складніше проблема. Така послуга вимагає не тільки спеціального устаткування, але і спеціальних навичок і знань. Чим вище вікна, тим важче стежити за їх чистотою, особливо після тривалої зими. Якщо поверх дозволяє, то вам підійде миття фасадів з автовишки для офісних центрів або миття вікон з автовишки для житлових будинків.

Якщо можливості під’їхати до будівлі немає, то на допомогу приходить промисловий альпінізм. Миття вікон за допомогою альпіністів передбачає використання спеціального обладнання та спорядження. Досвідчені фахівці усунуть навіть сильне забруднення спеціальними миючими засобами, які відмивають всі види поверхні – цегла, бетон, скло і пластик.

Як відбувається мийка вікон на висоті

Ця послуга дуже популярна після будівництва або ремонту, коли шар пилу і бруду щільно покриває скла і фасад будівлі. Своїми силами тут не обійтися. Також обов’язкова генеральне прибирання після зими і планові мийки в теплу пору року.

Мийка проводиться в кілька етапів:

  • на поверхню наносяться миючий засіб з водою;
  • мийка скляного полотна;
  • гумовим згоном забирається вода зі скла (плавними рухами зверху вниз);
  • миття та полірування укосів;
  • скло натирається сухою ганчіркою.

Вартість миття може залежати від типу поверхні, її площі, ступеня забруднення, зручності закріплення страхувальних мотузок або спорядження, пори року.

Брудні вікна не тільки погано позначаються на іміджі фірми або репутації господині, а й псують настрій. Доглянуте чисте будівлю, наприклад, торговий центр або бізнес офіс притягає більшу кількість клієнтів, а значить і грошей. Фасади можуть бути з різних матеріалів, значить і чистка повинна бути різною.

Де замовити мийку вікон і фасадів в Києві

мойка фасадов на высотеМиття вікон на висоті в Києві проводиться з дотриманням всіх правил.

Для замовлення цієї послуги ви можете зв’язатися з менеджерами-консультантами клінінгової компанії, з якими можете обговорити :

  • умови для виконання робіт. Промислові альпіністи працюють тільки з зовнішньої сторони будівлі;
  • технології, які використовують фахівці для робіт. Якість миючих засобів і кваліфікація працівників;
  • строки виконання робіт;
  • попередню вартість.

При митті фасадів на висоті фахівці не будуть заважати робочому процесу. Всі роботи проходять автономно. Результати перевершать всі ваші обіцянки.

Очищення сучасними методами і технологіями буде довго підтримувати приємний вигляд будівлі. Для миття фасадів на висоті використовується індивідуальний підхід до кожного будинку, адже кожне покриття чистять спеціальними засобами. Звертайтеся в перевірені компанії, скористайтеся допомогою професіоналів. Дивіться на світ через чисті скла! Миття фасадів на висоті нас не лякає. Чекаємо вас в нашій клінінгової компанії.