Хімчистка килимів на дому

Хімчистка килимівКилими – незамінний атрибут будь-якої квартири чи будинку. Вони не лише допомагають вирішити проблему холодної підлоги, але й роблять житло гарнішим, більш затишним, допомагають у створенні будь-якого інтер’єру в приміщенні. Проте з часом вони забруднюються, втрачають свій вигляд, на них з’являються неприємні плями, які дуже тяжко вивести. Але бруд на килимі – не привід його змінювати. Повернути йому попередній вигляд досить реально.
Компанія “Проф-Сервіс” допоможе відновити килими жителям Києва та Київської області. Фахівці нашої компанії здійснюють хімчистку на дому та справляються з будь-якими забрудненнями максимально швидко та якісно. Зателефонуйте або напишіть нам і наші співробітники виведуть будь-який бруд. Ваш килим виглядатиме наче його щойно доставили з магазину.

Чому хімчистку килимів потрібно проводити регулярно

Хімчистка килимів на домуВажливо знати, що хімчистка килимових покриттів має проводитись з відповідною періодичністю. Найкращим варіантом буде раз на 6 місяців. якщо в приміщенні постійний рух, то цей строк скорочується до одного разу в 3-4 місяці. Причини тому дуже прості:

  • пил накопичується під ворсом та вивести його за допомогою звичайного пилососа стає нереально;
  • З часом килим перетворюється в розплідник шкідливих мікроорганізмів. В момент, коли ви знаходитеся в кімнаті, вам доводиться цим дихати;
  • Окрім пилу під ворсом також накопичуються пилові кліщі. Продукти їх життєдіяльності є дуже сильними алергенами.

Таким чином, ваш килим не тільки забруднюється, але й стає небезпечним для здоров’я жителів та відвідувачів будинку. Тому хімчистка є необхідністю.

Переваги хімчистки килимів (Київ) на дому

Фахівці радять проводити саме хімічну чистку килимів не просто так. Першою перевагою цієї процедури є ідеальний результат – за допомогою спеціальних засобів з ворсу виводяться абсолютно всі забруднення. Навіть пил, який глибоко в’ївся в старий килим, зникне весь без залишку. Окрім того, на килимах часто залишаються складні плями від різних забрудників, що тяжко виводяться. Професіонали що здійснюють хімічну чистку зможуть усунути навіть застарілі плями. Хімчистка дозволяє провести повну дезінфекцію та дезінсекцію килима. Шкідливі бактерії будуть знищені під дією агресивних хімічних засобів. Те саме стосується і пилових кліщів, яких не можливо дістати з-під ворсу за допомогою звичайного пилососа. Звичайні миючі засоби не завжди допомагають досягти оптимального результату, але за допомогою хімчистки можна вивести всі непотрібні мікроорганізми з вашого килима. Якісна хімчистка килимів дозволяє не лише досягти ідеального результату, а й зекономити час замовника. Тепер вам не потрібно годинами боротися з однією плямою від вина або кави, яка псує зовнішній вигляд покриття. Фахівці усього за кілька годин зроблять ваш килим ідеально чистим. Для досягнення аналогічного результату зі звичайними миючими засобами потрібно витратити дні, а може навіть тижні.

Ну і нарешті, ще одна перевага хімчистки – ціна. Вам не потрібно витрачати сотні або тисячі гривень на різні миючі засоби для боротьби з тими чи іншими забрудненнями. Професіонали видалять забруднення за допомогою спеціальних засобів, які вони привезуть з собою. Ви оплачуєте послугу один раз і можете забути про необхідність чистки килима на строк від 3 до 6 місяців, в залежності від того, в якому приміщенні він знаходиться. Стандартне прибирання допоможе підтримувати гарний зовнішній вигляд килима.

Хімчистка килимів на дому від Проф Сервіс – це висока якість

Компанія “Проф Сервіс” виконає хімчистку килимів незалежно від об’ємів роботи та типу тканини. Досвідчені фахівці усунуть навіть найскладніші плями швидко та надійно. В роботі використовуються миючі засоби лише від перевірених виробників, що забезпечують ідеальний результат, але при цьому є абсолютно безпечними для здоров’я.

Наша компанія пропонує клієнтам чистку килимів на дому. Вам навіть не доведеться нікуди їхати. Просто зателефонуйте нашим працівникам і ми самі приїдемо до вас з арсеналом всіх необхідних засобів та обладнання. З нашими послугами ви переконаєтесь, що хімчистка може бути якісною навіть в домашніх умовах, і для отримання чистого килима зовсім не обов’язково віддавати його в салон.

Працівники нашої компанії приїдуть в будь-який зручний для вас час. Ознайомтеся з базовим прейскурантом на послуги ви можете на сайті. Для отримання більш точної інформації викликайте додому нашого менеджера. Він оцінить об’єми роботи та розрахує її вартість. Виклик менеджера абсолютно безкоштовний.
Ви не можете нічого вдіяти із забрудненнями вашого килима і думаєте про його заміну? Не поспішайте! Фахівці компанії “Профклін” повернуть виробу свіжий і гарний вигляд.

Ціни на хімчистку килимів

Ціна за 1 кв.м.             Від 1 до 50             Від 51 до 100 Від 101
Ковролін             60 грн.                   55 грн. Договірна
Килими синтетичні             60 грн.                   55 грн. Договірна
Килими вовняні             70 грн.                   60 грн. Договірна

Хімчистка жалюзі, штор (на вісу) – ціна договірна.

Химчистка ростових кукол – ціна договірна.

 

Мінімальне замовлення на прибирання 3000 грн.

Мінімальне замовлення на хімчистку в Києві (виїзна хімчистка) 1000 грн. По області – договірна.

Мінімальне замовлення на миття вікон та прибирання в Києві 1800 грн. По області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!