Прибирання квартир у Броварах – швидко та вигідно

Активний ритм життя не завжди дозволяє приділяти достатньо уваги чистоті, порядку у власному житлі. Сучасні люди все частіше намагаються делегувати задачі, довіряючи прибирання приміщення спеціалізованим компаніям. Клінінг-сервіс Profclean надає клінінгові послуги різного типу не тільки жителям столиці, а й населених пунктів поблизу. Прибирання квартир у Броварах, ціна якого розраховується індивідуально та залежить від багатьох факторів, проводиться професіоналами з використанням високоякісних безпечних та ефективних засобів.

Види прибирання

уборка любых помещенийКомпанія, що надає клінінгові послуги, спеціалізується на різних типах прибирання. Фахівці можуть провести прибирання не лише у житловому приміщенні, а й в офісі. Для зручності клієнтів розроблено кілька варіантів послуг:

  1. Генеральне прибирання – найбільш дорога і трудомістка клінінгова послуга. Рекомендується замовляти раз на півроку. Робота передбачає миття стандартних віконних блоків з обох боків, генеральне очищення всіх поверхонь на кухні, видалення стійких забруднень, усунення вапняних та інших плям, що важко виводяться, на змішувачах, сантехнічному обладнанні. Також може бути проведена виїзна хімчистка з очищенням та обробкою всіх м’яких меблів, матраців на ліжках, килимів. Фахівці також прибирають павутину по всій квартирі, миють бра, світильники, торшери, малі люстри, до яких важко дістатися. Виконуючи таке прибирання самостійно, потрібно кілька днів. Команда фахівців наведе порядок у цілому житлі за 1 день.
  2. Прибирання квартир у Броварах після проведення ремонту. Для цієї роботи можуть знадобитися спеціалізовані засоби та ціла бригада клінінгових працівників. Окрім збору, сортування та виносу будівельного сміття, фахівці очищають усі поверхні, удаляють різні типи забруднень (клей, фарба, ґрунтовка та інші), очищають шви між плиткою, чистять дзеркала, вікна, пересувають та встановлюють великогабаритні меблі. При замовленні цього типу прибирання вартість розраховується індивідуально та залежить від площі квартири, складності робіт, побажань клієнта.

Додатково можна замовити чищення внутрішньої частини холодильника, духовки, гриля. На цих поверхнях часто залишаються забруднення, які складно вивести звичайними засобами або потрібно чимало сил, часу. Не менш трудомістким, а часом і небезпечним заняттям при збиранні є миття вікон. У компанії Profclean можна замовити миття вікон з обох боків. У штаті працюють професіонали, є все необхідне обладнання для очищення віконних поверхонь з обох боків не тільки на нижніх поверхах, а й вище. У стандартне миття включені також протирання підвіконь, відкосів, відливів, віконних рам з усіх боків. За допомогою цієї послуги прибирання буде не тільки якісним, а й безпечним.

Переваги замовлення прибирання в Броварах у компанії Profclean

Прибирання квартир у Києві, Броварах та інших населених пунктах стає набагато простішим завдяки послугам компанії Profclean. Ви зможете більше часу провести з дітьми, зайнятися улюбленими справами або просто відпочити, доки професійна бригада клінерів виконує всю брудну роботу. Звертаючись у клінінговий сервіс, клієнти оцінять чимало переваг:Профессиональный клининг

  • Професійний підхід до розв’язання задач будь-якої складності. Кожному клієнту пропонують індивідуальний варіант прибирання з огляду на потреби, площу, тип приміщення, орієнтовний бюджет. Під час роботи фахівці дотримуються послідовності виконання задач, дотримуються технологічності процесів прибирання.
  • Використання сучасного обладнання та якісних перевірених засобів. Під час очищення поверхонь меблів та інших предметів не варто турбуватися про їх цілісність та безпеку, оскільки при роботі використовується високоякісне обладнання строго за призначенням. Фахівці мають великий досвід роботи та поводження з особливо делікатними, цінними предметами.
  • Великі можливості компанії. У штаті працює достатня кількість працівників для забезпечення порядку у квартирах різної площі. Це також дозволяє здійснювати генеральне прибирання у максимально короткий термін, не знижуючи якості робіт.

Якщо потрібно прибрати квартиру в Броварах, залишайте заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться з вами у зручний час для уточнення всіх деталей. Крім наведення ладу в житлових приміщеннях, компанія проводить також прибирання офісів у Києві та Броварах за оптимальними цінами. Сучасні люди знають, що делегування подібних завдань професіоналам дозволить заощадити не лише час, провівши його з більшою користю, а й гроші.

Ціни на хімчистку мяких та шкіряних меблів

Диван прямий (малютка) в зібраному вигляді 550 грн Ціни за 1 одиницю.
При замовленні від 3000 грн.
Знижка 10%.
При кількості більше 10 одиниць ціна і знижка розраховуються індивідуально
Диван прямий в зібраному вигляді 700 грн
Диван кутовий в зібраному вигляді 800 грн
Додаткове спальне місце дивана 200 грн
Кухонний куточок 400 грн
Матрац двухспальний з двох сторін 500 грн
Матрац односпальний з 2-х сторін 300 грн
Крісло 400 грн
Крісло-ліжко 550 грн
Подушка декоративна 70 грн
Пуфик, банкетка 150 грн
Крісло комп’ютерне 180 грн
Стілець (сидіння та спинка) 150 грн

ЧИЩЕННЯ ШКІРЯНИХ МЕБЛІВ + 30% ДО ВАРТОСТІ!

Ціна за 1 кв.м.             Від 1 до 50             Від 51 до 100 Від 101
Ковролін              60 грн.                   55 грн. Договірна
Килими синтетичні              60 грн.                  55 грн. Договірна
Килими шерстяні              70 грн.                  60 грн. Договірна

Хімчистка жалюзі, штор (на вісу) – ціна договірна.

Химчистка ростових кукол – ціна договірна.

Мінімальне замовлення на прибирання 3000 грн.

Мінімальне замовлення на хімчистку в Києві (виїзна хімчистка) 1000 грн. По області – договірна.

Мінімальне замовлення на миття вікон та прибирання в Києві 1800 грн. По області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!