Прибирання і миття яхт, катерів

Професійне чищення яхт і катерів

мойка яхтЗаможні люди дуже люблять розкішні, дорогі речі, а любов до автомобілів і яхт – це взагалі окреме питання. Як зберегти привабливий вигляд автомобіля, всім зрозуміло, але як доглядати за яхтами, не кожен знає. Катер, як і автомобіль – це транспортний засіб, який необхідно мити. Яхта підкреслює статус людини, і дуже часто такий вид транспорту використовують не тільки для прогулянок на воді, а й для святкування днів народження, весіль, урочистостей, а також для ділових переговорів і особистих зустрічей. Тому чистота яхти повинна бути ідеальною. Сьогодні існує багато клінінгових компаній, які надають послуги з прибирання яхт в Києві.

Прибирання яхт і катерів

Генеральне прибирання яхт і катерів тривалий і ретельний процес, адже вода, вітер і сонце агресивно впливає на всі матеріали, з яких виготовлена яхта або катер. Клінінгові компанії прибирають салон, каюти, палуби, технічні приміщення. Висококваліфіковані фахівці нашої фірми знають всі тонкощі прибирання. Оздоблення салону яхти декорована дорогими матеріалами, це можуть бути дорогі породи дерева, цінні метали або тканини. І для кожного з них є спеціальні засоби для миття, а також професійне обладнання.

Також увагу приділяють чистоті кают, адже гості більшість свого часу можуть знаходитися саме там. В послуги фірми входить:

  • полірування хромованих виробів;
  • догляд за скляними і дзеркальними поверхнями;
  • хімчистка м’яких меблів і килимів є необхідною процедурою для підтримки чистоти;
  • вологе прибирання підлоги;
  • обробка ілюмінаторів водовідштовхувальним засобом;
  • прибирання палуби від бруду, розлучень або сміття;
  • дезінфекція санвузлів.

У яких випадках здійснюється мийка яхт і катерів

уборка яхтГенеральне прибирання катерів і яхт може проводиться:

  1. На початку сезону. Після тривалого простою мийка яхт і катерів просто необхідна. Це трудомісткий процес позбавлення від застояної бруду і пилу, чистка килимових покриттів та м’яких меблів, полірування хромованих і дерев’яних елементів декору.
  2. В кінці сезону. Перед відстоєм, також рекомендована генеральна мийка катерів. Адже в процесі експлуатації судно забруднюється сильніше. Може знадобитися зовнішня промивка двигуна.
  3. При проведенні заходів на яхті, прибирання рекомендована як до події, так і після. Адже не хочеться себе ніяково почувати перед гостями, тому прибрати потрібно двічі.

При виборі клінінгової компанії обов’язково переконайтеся в кваліфікації фахівців. Працівники повинні правильно підібрати миючі засоби і професійне обладнання для забезпечення якісного прибирання. Мийка катерів в Києві стала популярною послугою. Все більше і більше людей звертаються за професійною допомогою після спроби самостійної прибирання. Вартість послуги менеджер визначає за кількістю робіт і їх складності. Для того, щоб продовжити термін служби вашого судна, рекомендовано проводити генеральні і підтримують прибирання.

Мінімальне замовлення на дану послугу 2500 гр.