Хімчистка ковроліну на дому

Хімчистка ковролінуКилимове покриття – один з найбільш розповсюджених видів покриття для підлоги. Його часто можна зустріти не лише в будинках жителів нашої країни, але й в офісах та інших закладах. Килимове покриття – зручний м’який матеріал, що робить приміщення більш затишним, але він має один значний недолік, а саме велика забруднюваність. Вивести з нього будь-які плями або пил, що осів в глибині ворсу, звичайними засобами дуже тяжко. Тому час від часу обов’язково треба проводити хімчистку.

Компанія “Проф Сервіс” усуне будь-які забруднення з матеріалу. Хімчистка килимового покриття здійснюється нашими фахівцями безпосередньо на дому, тому ви можете зекономити немало часу та сил. Просто зателефонуйте нам та працівники нашої компанії виїдуть за вказаною вами адресою та виведуть будь-які плями.

Чому хімчистка ковроліну така важлива?

Хімчистка ковроліну на домуЗабруднити килимове покриття просто, а от очистити його – величезна проблема. Пролитий келих вина, жир від їжі, сліди від взуття вивести за допомогою звичайних засобів досить тяжко. Як мінімум вам доведеться витратити велику кількість часу на те, щоб хоча б трохи вивести пляму.
Важливо знати, що бруд буває різний. Він поділяється на два види:

  1. Сухий – приблизно 85% від усіх забруднень.
  2. Маслянистий – 15 %.

Сухий бруд – це те, що ви видаляєте з поверхні під час звичайного прибирання. Він лишається на поверхні, але досить легко піддається процесу очистки пилососом або звичайними миючими засобами. Маслянистий бруд накопичується під ворсом і видалити його звичними методами неможливо. Він в’їдається в покриття і саме через нього воно втрачає привабливий зовнішній вигляд. Ще однією важливою проблемою цього типу забруднень є той факт, що таке забруднення є сприятливим середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів та пилових кліщів, продукти життєдіяльності яких можуть викликати алергію. Ціна такого “сусідства” – проблеми зі здоров’ям.

Хімчистка ковроліну допоможе вам вбити одним пострілом двох зайців:

  1. Усунути маслянисте забруднення та інший бруд, через який килимове покриття втрачає свій зовнішній вигляд.
  2. Провести дезінфекцію та дезінсекцію покриття, роблячи його безпечним для жителів та відвідувачів будинку чи квартири.

Саме тому хімчистку рекомендують проводити хоча б раз на півроку.

Хімчистка ковроліну на дому – Чи це безпечно?

Сьогодні дуже розповсюджений міф, що речовини, які використовують для хімічної чистки, є шкідливими для здоров’я. тому багато людей просто не ризикують звертатись по послуги професіоналів. Насправді це не так. Хімічні речовини, якими ви чистите килим самостійно, в реальності приховують в собі ще більшу небезпеку.
Професійні засоби відрізняються наступними властивостями:

  • абсолютна безпечність для здоров’я та гіпоалергенність;
  • здатність вивітрюватись без сліду всього за одну годину, не лишаючись на поверхні килимового покриття та не осідаючи на стінах, стелі чи меблях.

Тому не вірте міфам. Професійна хімчистка – це гарантований результат без якої-небудь загрози для здоров’я власника килимового покриття.

Хімчистка ковроліну від “Профклін” усуне будь-які забруднення

Компанія “Проф Сервіс” виконає хімічну чистку килимового покриття та чохлів для меблів. Ми працюємо в місті Київ, а також в багатьох містах Київської області. Наші фахівці готові взятися за будь-які забруднення, усуваючи навіть застарілі плями.
Ми можемо гарантувати ідеальний результат завдяки:

  • наявності кваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи з різними видами забруднень;
  • відпрацьованій схемі роботи, що доказала свою ефективність на тисячах квадратних метрів килимового покриття;
  • новітнім миючим засобам від перевірених виробників, якість та безпечність яких підтверджена дослідженнями з виданням відповідних сертифікатів.

Наші фахівці надають послуги безпосередньо на дому, в офісі, або в закладі замовника. “Проф Сервіс” переконає вас у тому, що вам не потрібно звертатись до салону для усунення плям. Будь-які забруднення, в тому числі маслянисті, можна вивести в домашніх умовах, що дуже зручно. Таким чином, вам не доведеться витрачати час та гроші на бензин чи оренду транспорту для доставки покриття в хімчистку.

Ціни на хімчистку килимового покриття можуть бути різними. Ознайомитися зі стандартними цінами на послуги ви можете на нашому сайті. Ми робимо все для того, аби наші клієнти змогли зекономити не лише час, а й кошти. Тому ми пропонуємо знижки для великих за об’ємом замовлень. Якщо вам потрібно здійснити чистку великої площі килимового покриття, то ціна за 1 квадратний метр для вас знизиться. Дізнатись точну вартість ви можете викликавши менеджера нашої компанії на місце проведення робіт. Він приїде в зручний для вас час, виконає всі розрахунки та дасть відповідь на ваші запитання. Ця послуга є безкоштовною.

Якщо на вашому килимовому покритті з’явились серйозні забруднення – не впадайте у відчай. Хімчистка від “Проф Сервіс” вирішить навіть найскладнішу проблему. Телефонуйте нам та насолоджуйтесь покриттям, що має вигляд, наче його щойно доставили з салону!

Ціни на хімчистку ковроліну на дому

Ціна за 1 кв.м.             Від 1 до 50             Від 51 до 100 Від 101
Ковролін             60 грн.                   55 грн. Договірна
Килими синтетичні             60 грн.                   55 грн. Договірна
Килими вовняні             70 грн.                   60 грн. Договірна

Хімчистка жалюзі, штор (на вісу) – ціна договірна.

Химчистка ростових кукол – ціна договірна.

 

Мінімальне замовлення на прибирання 3000 грн.

Мінімальне замовлення на хімчистку в Києві (виїзна хімчистка) 1000 грн. По області – договірна.

Мінімальне замовлення на миття вікон та прибирання в Києві 1800 грн. По області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!