Хімчистка м’яких меблів

Хімчистка м’яких меблів

Якісна хімчистка меблів (Київ) – гарантія чистоти і здоров’я

М’які меблі міцно вкоренилася практично в кожному будинку. Важко уявити вітальню без м’якого дивана, так і всю квартиру без крісел і стільців. Всі ці предмети меблів вимагають проведення регулярного чищення. Це необхідно не тільки для того, щоб повернути меблів в «товарний» вигляд, але і видалити шкідливі мікроорганізми з оббивки і наповнювача.

Будь-які меблі потребує постійного догляду: офісна і домашня. Кожен стикається з проблемою плям, бруду, засмальцьованих підлокітників. Самостійна чистка не допоможе на 100% очистити складні забруднення. До того ж є ризик виникнення розлучень від порошку.

Регулярний догляд за м’якими меблями дозволяє продовжити термін її експлуатації і заощадити на покупці нових меблів. Адже оббивка дивана, крісла може роками накопичувати пил, а продукти життєдіяльності пилових кліщів дуже небезпечні для організму. Особливо актуально проводити хімчистку меблів в будинку, де є маленька дитина.

Ціни на наші послуги «не кусаються». Оплачуючи нашу роботу, ви економите на покупці дорогих миючих засобів, які не завжди допомагають. Також ви звільняєте особистий час для більш цікавих занять або відпочинку. На ціни хімчистки м’яких меблів в Києві впливає і вид меблів. Вартість очищення різних її видів відрізняється. Є окремі розцінки для дивана, крісла, стільці, матраци, подушки, пуфи.

Як проводиться чистка м’яких меблів?

По приїзду майстер оглядає меблі і все брудні ділянки на ній, оцінює стан оббивки, після чого приймає рішення про вид препарату для хімчистки. Поверхня дивана обробляють мийним засобом або шампунем, підібраним конкретно для цього випадку. Засіб діє швидко і прибирає плями з шарів оббивки. При наявності невидалених слідів після загальної чистки, стійкі плями видаляються вручну за особливою технологією.

Один із способів хімчистки м’яких меблів в Києві – це очищення за допомогою екстракторной машини, яка щороку збирає бруд за допомогою вологого прибирання. З багаторічного досвіду можемо сказати, що використання екстракторной насадки дає гарантію ідеального очищення меблів. Після прибирання не залишається ніяких хімічних запахів, меблі пахне чистотою і свіжістю. Від хімічних засобів не залишається плям і розлучень. Колір вироби стає яскравішим, а текстура матеріалу приємніше на дотик.

Після такої процедури меблі сохне швидко в звичайних умовах. У будь-якому випадку, максимум на наступний день можна повноцінно користуватися диваном, стільцем, кріслом.

Виїзна хімчистка меблів на дому в Києві

Основною перевагою роботи нашої компанії – є хімчистка диванів на дому. Вам не потрібно нікуди транспортувати габаритні меблі, знімати чохли, оббивку. Наш фахівець прибуде на вашу адресу і проведе чистку диванів на дому в Києві. Майстер прибуде з усім інвентарем. За доставку обладнання ваш будинок не потрібно платити. Наш фахівець проводить процедуру хімчистки екстракторной машиною – професійним промисловим устаткуванням для обробки м’яких поверхонь. Апарат працює таким чином: миючий засіб під тиском розпилюється по поверхні і всмоктується назад в контейнер з частинками бруду. Розчин не псує виріб. В результаті такої вологої обробки поверхні меблів очищаються повністю і набувають нове життя.

Теж стосується шкіряних меблів. Такий вид меблювання повинен виглядати солідно і презентабельно. Не потрібно намагатися своїми силами видалити з’явилися забруднення. Майстри компанії Profclean гарантовано повернуть первозданний вигляд вашого шкіряного дивана (крісла).

Секрети хімчистки меблів від компанії Profclean

Ми застосовуємо технологію «розумної» чистки меблів з індивідуальним вибором кошти з урахуванням попередніх робіт, які проводилися раніше для виведення плям (бруду). Ми підбираємо необхідне хімічний засіб (або їх суміш) індивідуально для кожного виду плям і матеріалу поверхні. Засоби, якими ми працюємо, абсолютно нешкідливі для людей і домашніх тварин. Вони не викликають подразнень і алергічних реакцій у дітей.
Невеликі забруднення, розлучення, жирні плями майстри видаляють вручну, видаляючи залишки миючого засобу і засобу для виведення плям за допомогою обладнання. Після закінчення процедури проводиться повна промивка матеріалу меблів. Разом з в’їдаються плямами, пилом, пиловими кліщами і продуктами їх життєдіяльності ми нейтралізуємо сторонні запахи (від тварин, нікотин).

Предмет інтер’єру залишають сушитися. Сушка відбувається самостійно при кімнатній температурі і займає кілька годин. Після видалення сильних забруднень або в холодну пору року на повне висихання може знадобитися більше часу.

Таким чином, можна виділити основні етапи нашої роботи:

  1. Огляд меблів майстром.
  2. Вибір відповідного засоби і способи видалення забруднень.
  3. Робота екстракторной машиною, ручна чистка.
  4. Промивання матеріалу вироби для подальшої сушки в умовах квартири.

Прибирання спеціальними професійними засобами продовжить життя ваших меблів. Ми використовуємо сучасні технології, спрямовані не тільки на очищення, а й на збільшення терміну експлуатації. Після нашої хімчистки меблі прослужить дійсно довго.

Ціни на хімчистку мякої та шкіряної мебелі

Диван прямий (малютка) в зібраному вигляді 550 грн Ціни за 1 одиницю.
При замовленні від 3000 грн.
Знижка 10%.
При кількості більше 10 одиниць ціна і знижка розраховуються індивідуально
Диван прямий в зібраному вигляді 700 грн
Диван кутовий в зібраному вигляді 800 грн
Додаткове спальне місце дивана 200 грн
Кухонний куточок 400 грн
Матрац двухспальний з двох сторін 500 грн
Матрац односпальний з 2-х сторін 300 грн
Крісло 400 грн
Крісло-ліжко 550 грн
Подушка декоративна 70 грн
Пуфик, банкетка 150 грн
Крісло комп’ютерне 180 грн
Стілець (сидіння та спинка) 150 грн

ЧИЩЕННЯ ШКІРЯНИХ МЕБЛІВ + 30% ДО ВАРТОСТІ!

Ціна за 1 кв.м.             Від 1 до 50             Від 51 до 100 Від 101
Ковролін              60 грн.                   55 грн. Договірна
Килими синтетичні              60 грн.                  55 грн. Договірна
Килими шерстяні              70 грн.                  60 грн. Договірна

Хімчистка жалюзі, штор (на вісу) – ціна договірна.

Химчистка ростових кукол – ціна договірна.

 

Мінімальне замовлення на прибирання 3000 грн.

Мінімальне замовлення на хімчистку в Києві (виїзна хімчистка) 1000 грн. По області – договірна.

Мінімальне замовлення на миття вікон та прибирання в Києві 1800 грн. По області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!