Про компанію

Клінінгова компанія Profclean працює на ринку послуг з 2005 р. Тому до сьогоднішнього дня на нашому рахунку – безліч задоволених клієнтів і постійних замовників. Одним з них легко можете стати і Ви!

За роки роботи в області клінінгу ми придбали багатий досвід, всілякі необхідні знання, вміння і бажання індивідуально підходити до кожного клієнта, навчених і кваліфікованих фахівців. Тому ми знаємо, з якого боку підійти до Вашої проблеми і як її вирішити максимально ефективно і за короткий термін.

Ми готові працювати як з приватними особами та представниками малого бізнесу, так і з великими компаніями. У компанії “Профклін” для цього вистачить і ресурсів, і знань. Тому всі роботи будуть виконані якісно і швидко.

У своїй діяльності ми використовуємо тільки високоякісні сучасні миючі засоби, які відповідають санітарно-епідеміологічним нормам. На них у нас є сертифікати якості.

Своїх співробітників компанія Profclean приймає на роботу тільки після жорсткого відбору, оскільки ми дбаємо про свій імідж і своїх замовників. Довіряємо роботу з клієнтами ми тільки тим працівникам, які змогли зарекомендувати себе як кваліфіковані кадри і мають достатній досвід.

Наші послуги:

  1. Прибирання квартир
  2. Прибирання будинків, котеджів
  3. Прибирання офісів
  4. Мийка вікон, вітрин
  5. Хімчистка м’яких меблів
  6. Хімчистка килимів

Якість нашої роботи підтверджено як позитивними відгуками з боку замовників, так і регулярною появою нових клієнтів (для яких у нас є система знижок).

Звернувшись в компанію “Профклін”, Ви більше не будете мати проблем з прибиранням приміщень. Ми подбаємо про все самі і виконаємо роботи в строк та з високою якістю.

Мінімальне замовлення по прибиранню 2500 грн.

Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 800 грн. В області – договірна.

Мінімальне замовлення з миття вікон в Київ 1500 грн. В області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!