Прибирання магазинів

Комплексне прибирання торгового приміщення різних масштабів за доступною ціною

уборка магазинов

Торгові центри є в кожному місті. Ці будівлі мають досить великий рівень щоденної відвідуваності. При такій прохідності прибирання торгового приміщення є просто необхідною, особливо якщо враховувати різні погодні умови. Ясна річ, що з таким масштабом робіт одному або навіть двом людям не впоратися. В такому випадку краще всього звернутися в спеціалізовані компанії з клінінгу.

На сьогоднішній день знайти підприємство, яке проведе комплексне прибирання торгового майданчика нескладно. Звернення в такого роду компанію, швидше за все, є не розкішшю, а просто необхідністю. Адже від ідеальної чистоти комплексу залежить не тільки його престиж і популярність, а й, звичайно ж, дохід.

Прибирання торгових приміщень включає в себе ряд робіт по клінігу і часом цей процес може досить затягнутися. Крім того, кожен вид робіт має свої особливості – яким засобом слід очищати ту чи іншу поверхню, як проводити мийку і полірування скляних конструкцій і т.д. Довірити цю справу все ж краще професіоналам. Це пов’язано з тим, що вони зможуть швидко провести прибирання всього приміщення, і не принесуть нових збитків, зіпсувавши миючим засобом полки або якісь конструкції.

Ціни на прибирання магазину

Найменування           Від 10 до 50            Від51 до 100 Від 101
Генеральне прибирання приміщення   Від  22 грн. за 1 м.кв.   Від  20 грн. за 1 м.кв. Договірна
Прибирання після ремонту або будівництва    Від 25 грн. за 1 м.кв.   Від  20 грн. за 1 м.кв. Договірна

Особливості збирання торгових комплексів

Прибирання торгових центрів вимагає комплексного підходу. Як правило, ця процедура включає в себе:

  • дезінфекцію приміщення;
  • прибирання будівельного і звичайного сміття;
  • очистку всіх поверхонь від пилу та бруду;
  • чистку килимових покриттів і доріжок біля входу в зал;
  • мийку і полірування скляних поверхонь;
  • вологий клінінг всього приміщення і т.д.

Додатково в послугу «прибирання торговельних комплексів» можуть входити і інші роботи по очищенню складів, санвузлів і прилеглої до центру території. Все це обумовлюється попередньо в договорі, що, звичайно ж, позначається і на вартості.

Особливості збирання магазинів

Прибирання торгового центру – справа досить-таки складне, для якого потрібен особливий підхід. Адже для кожного приміщення, втім, як і для різних поверхонь слід використовувати певні миючі засоби. Для такого роду робіт також необхідно мати певний інвентар. Існує ще безліч особливостей роботи на великих по периметру об’єктах. Прибирання торгових площ включає в себе великий штат працівників, які відповідають за очищення певних ділянок на об’єкті. При цьому всі роботи строго контролюються менеджером.

Замовити послугу «прибирання магазину» ви можете прямо на нашому сайті. Фахівці компанії – це спеціально навчений персонал, який зможе без проблем впоратися з різними видами забруднень. Ми в найкоротші терміни зможемо привести в порядок ваш торговий центр незалежно від його масштабів. Прибирання магазинів, комплексів або супермаркетів з нами стане для вас ідеальним рішенням. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити чистоту і порядок на високому рівні на вашому підприємстві.