Часті питання про хімічну чистку дивана

Диван став настільки важливим предметом меблів, що без нього житло вже не здається затишним. Особливо коли мова йде про вітальню, де він зазвичай займає чільну роль. Посидіти і розслабитися після важких буднів, відпочити і зібратися з думками, організувати дружні посиденьки, провести сімейний вечір або дозвілля – все це забезпечить м’який, зручний диван.

Ми купуємо його на роки, і подібна меблі спочатку розрахована на тривалу службу. Єдиний нюанс полягає в тому, що у випадку з диваном практично неможливо уникнути плям і потертостей, виникнення неприємного запаху. Що вже говорити про пилу і бруду … Скупчуються в оббивці пил, волосся, шерсть і залишки їжі створюють сприятливе середовище для розмноження багатьох небезпечних для людини мікроорганізмів, включаючи кліщів.

Будь-якому дивану потрібен своєчасний регулярний догляд і турбота. Забезпечити їх може тільки професійна служба чистки диванів з послугою хімічної чистки. Це кращий спосіб виразити вдячність улюбленого предмета меблів.

Частые вопросы про химическую чистку дивана

Навіщо потрібна хімчистка оббивки дивана?

Людина своїми руками може зробити практично все, в тому числі і почистити диван від всіх забруднень. Ось тільки чи доцільно робити це самостійно? Так, можна почитати поради в інтернеті, витратити гроші на дорогу побутову хімію і оголосити війну бруду. Тільки ось в результаті можна: зіпсувати оббивку, не добитися істотного результату або добитися, але витратити при цьому масу нервів, сил і грошей.

Хімічне чищення м’яких меблів від компанії «Profclean» позбавлена ​​всіх цих недоліків і допоможе вам:

  • уникнути покупки дорогих техніки і хімії, які після будуть припадати пилом без діла;
  • зберегти власний час і сили для більш важливих завдань;
  • отримати гарантовано посвіжілий і кристально чистий диван.

Все це ми гарантуємо при замовленні професійної хімчистки. А щоб у вас не залишилося сумнівів у доцільності такого рішення, ми відповімо на найчастіші запитання, які чуємо від своїх клієнтів.

Коли можна викликати майстра по хімчистці?

Ми приймаємо виклики на час, який зручно саме для наших клієнтів. Ви самі визначаєте час, коли наш майстер приїде, щоб повернути ваших меблів первозданний вигляд. Компанія «Profсlean» працює з 9 до 19, шість днів на тиждень крім неділі.

Як довго триває хімчистка оббивки дивана?

Час роботи майстра залежить від того, наскільки рясні і складні забруднення, а також від розміру меблів. Наприклад, класичний диван розміром 1,6 * 2 метра ми очистимо за 40-60 хвилин.

Скільки буде сохнути диван?

Період висихання в більшій мірі залежить від того, наскільки тепло в кімнаті. В середньому це займає 5-7 годин.

Чи можна бути присутнім під час хімчистки оббивки дивана?

Так. Для своїх майстрів «Profclean» закуповує тільки сучасні мийно-чистячі засоби високої якості, що мають всі необхідні сертифікати. Використовувана нами хімія в повній мірі відповідає діючим санітарно-епідеміологічним стандартам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *