Чому не варто чистити м’які меблі самостійно?

М’які дивани, крісла, стільці і пуфики є в кожному будинку. На жаль, м’які комфортні меблі збирають пил і кліщів. До того ж, з часом поверхня сіріє, і улюблений диван починає неприємно пахнути. Якщо ви проводите в домашньому кріслі багато часу, то з часом на його оббивці накопичуються яскраві плями від вина, соку, кави і чаю. Але і це ще не все – старі крісла «зберігають» запах тварин та сигарет.

Прагнучи повернути дивану свіжість і приємний зовнішній вигляд, можна озброїтися миючими засобами і спробувати самостійно вирішити проблему. На таку чистку знадобиться чимало часу, але її результат може бути плачевним. І ось чому.

  • Часто в процесі миття бруд лише перерозподіляється по поверхні текстилю, а на матеріалі залишаються розводи.
  • Навіть використовуючи найсучасніший потужний пилосос, ви не можете усунути пил з товщі.
  • Якщо ви намочите оббивку занадто сильно, вона буде дуже довго сохнути, поширюючи запах вогкості по квартирі.
  • Намагаючись вивести стійкі плями, господарі можуть пошкодити оббивку і залишити на ній нові плями – від відбілювача або іншої концентрованої миючої рідини. Професійні клінери спочатку завжди тестують хімічні засоби для видалення плям на малопомітних ділянках.
  • Застарілі плями так «вгризаються» вглиб волокон, що при спробі очистити їх ви можете пошкодити тканину.
  • Правильно видалити старі забруднення зможе тільки професіонал.

Чищення м'яких меблів на дому і в офісах від компанії «Profclean»

Чищення м’яких меблів на дому в Києві: чому варто звернутися до професіоналів?

Деякі предмети домашнього вжитку в принципі неможливо якісно очистити в домашніх умовах навіть в тому випадку, якщо у вас є достатньо часу, знань і ентузіазму. До цієї категорії відносяться всі м’які і ворсисті предмети: ковролін, подушки і м’які меблі.

З м’якими меблями впораються тільки професійні сервісні працівники. Фахівці застосують не звичайні пилососи, а промислову техніку – екстракторну машину. З її допомогою можна розпорошити миючий розчин вглиб оббивки під високим тиском, після чого видалити його звідти за допомогою пилососа.

Співробітники клінінгової компанії використовують для очищення м’яких меблів промислові миючі засоби, які не можна придбати в звичайному магазині. Всі професійні хімічні склади безпечні для здоров’я дітей і тварин. Вони не осідають на предметах інтер’єру і не дратують слизову дихальних шляхів. Майстер вручну видалить застарілі плями за допомогою нетоксичних хімічних засобів.

Після очищення диван висохне за пару діб, після чого їм можна буде користуватися. Оббивка м’яких меблів – стільців, крісел і пуфів знову буде такою ж яскравою і свіжою, як і колись відразу після покупки. Предмети меблів будуть пахнути чистотою, а хімічного запаху на їх поверхні точно не залишиться.

Чищення м’яких меблів на дому і в офісах від компанії «Profclean»

Брудні меблі в будинку – це просто неприємно, а ось брудні дивани в офісі або громадському закладі – це вже пляма на репутації керівництва. А якщо заклад комерційний – то і потужна «антиреклама». Навряд чи комусь захочеться відвідати кафе, де стоять брудні дивани, а про готелі з таким «підходом» до чистоти охоче залишають невтішні відгуки на туристичних сайтах.

Компанія «Profclean» швидко і професійно очистить дивани, крісла і пуфи в вашому домі, ресторані, конференц-залі, аудиторії, готелі, адміністративній будівлі або офісі. Чистити ці предмети інтер’єру потрібно хоча б раз на півроку – це дозволить підтримувати їх в належному стані. Якщо ви порушували це правило, не турбуйтеся – ми впораємося навіть із застарілими плямами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *