Чистка диванів: особливості догляду за текстильними та шкіряними моделями

Диван – важливий елемент інтер’єру, який виконує багато функцій. З часом на нього осідає пил, поверхня забруднена, а всередині матеріалу з’являється пилевий кліщ. Своїми силами справитися з чисткою м’яких меблів неможливо. Чистка дивану повинна проводитися професіоналами з використанням спеціальних чистячих засобів. Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на ідеальний результат.

Як походить чистка дивана на дому в Києві?

чистка диванів-київ-2Сучасні технології не стоять на місці. Сьогодні чистка дивана в Києві відбувається прямо на дому у замовника. Спеціаліст виїжджає на місце у повному «боєвому» спорядженню – чистячими засобами та спеціальним обладнанням. Перш ніж приступити до очищення, спеціаліст обов’язково проведе діагностику забруднень та визначить тип матеріалу, щоб вибрати правильні миючі засоби.

Для отримання оптимального результату чистящий засіб наноситься на поверхню під тиском. Це розбиває частинки бруду та жиру, повертаючи диванам початковий ідеальний зовнішній вигляд. Застарілі забруднення на меблях спеціаліст виводить з використанням відновлювача, застосовується залежно від походження плями. Чистка дивана на дому в Києві – це хороша інвестиція у свій комфорт і здоров’я домочадців.

Чистка шкіряних диванів: особливості

читска-кожаных-дивановОстаннім часом все більше людей віддають перевагу шкіряним диванам. Вони не так сильно накопичують пил, і в них не розводиться пилевий кліщ. Але це не означає, що шкіряний диван не потребує професійного догляду.

З часом красива лощеная шкіра покривається темним нальотом, на її поверхні нерівномірно розподіляються плями бруду. Ні в якому разі не намагайтесь чистити шкіру звичайними миючими засобами. Вы просто пошкодете поверхність. Чистка шкіряного дивану проходить за особливою технологією з використанням спеціальних миючих засобів.

Делікатні екологічно чисті миючі розчини та спеціальні пристосування для чищення диванів дозволять вам зберегти красивий зовнішній вигляд шкіри на довгі роки. За допомогою спеціальної домашньої хімії фахівці можуть видалити плями,  розводи, повернути початковий колір та видалити недосконалість. Після проведення всіх робіт по очищенню, майстри полірують шкіру спеціальним складом для придания виробу блиску. Після такого незвичного домашнього спа-ритуалу шкіряний диван знайде нове життя!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *