Ефективні поради з прибирання на кухні

У кожному будинку, квартирі є кімната, яка вимагає пильної уваги для дотримання чистоти – це кухня. Саме тут найчастіше відбувається забруднення робочих поверхонь, швів між плиткою, області витяжки, плити і столу. Регулярна прибирання ефективна для збереження порядку в кухні, але з часом бруд, пил, залишки їжі забиваються в важкодоступні місця, тому потрібно як мінімум раз в три місяці проводити якісну генеральне прибирання. Особливо ця процедура потрібна влітку, коли на вулиці збирається багато пилу, яка потрапляє в приміщення через відкриті вікна.

Эффективные советы по уборке на кухне

Основні правила збирання кухні

Якщо ви збираєтеся зайнятися приведенням будинку в порядок, ці поради для прибирання на кухні для вас:

  1. Вимийте всю брудний посуд, за допомогою посудомийної машини це можна зробити набагато швидше і зручніше. Чистий посуд необхідно розставити по місцях, щоб вона вас більше не відволікала від генерального прибирання.
  2. При наявності сміття, його потрібно обов’язково винести. Рекомендується систематично проводити цю процедуру, щоб не накопичувалася гора відходів.
  3. Кілька разів в тиждень (2-3 рази) міняйте губку для миття посуду. Цього буде достатньо, щоб зменшити зростання мікроорганізмів, висока концентрація яких знаходиться на губці. В іншому випадку, це може нашкодити здоров’ю.
  4. Разом прибирати набагато швидше. Якщо ви знайдете помічників – додатковий плюс до збирання на кухні. Можна назвати не тільки дорослих, а й дітей, організувавши процес в ігровій формі.

Коли потрібно звернутися за професійними послугами?

Якщо ви не знаєте з чого почати прибирання кухні – наші фахівці готові надати професійну допомогу. Компанія Profclean гарантує створення бездоганної чистоти, свіжості і затишку. Клінінгова фірма пропонує професійно виконати генеральне прибирання кухні. Ми працюємо з 2005 року, тому маємо своїх постійних клієнтів, які задоволені нашими послугами.

Компанія співпрацює з приватними особами, а також представниками малого бізнесу, великими підприємствами. Наша команда складається з кваліфікованих фахівців, які результативно впораються з будь-якого поставленого завдання за короткий проміжок часу.

Команда використовує сучасні миючі та чистячі склади для прибирання кухні, відповідні санітарно-епідеміологічним вимогам. Фірма має всі необхідні сертифікати для виконання своїх обов’язків на найвищому рівні.

Достатній досвід і арсенал знань співробітників запорука того, що ваша кухня знову заблищить і засяє. Вартість генерального прибирання кухні буде залежати від обсягу виконуваної роботи. Точну суму ви можете дізнатися, звернувшись до менеджерів нашої компанії. Постійним клієнтам пропонуються різні знижки та вигідні пропозиції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *