«Генеральне прибирання» є «яскравим» спогадом з дитинства для багатьох людей. Генеральне прибирання, як правило, займало весь день і вимагала участі всіх домочадців. Члени сім’ї озброювалися ганчірками, віниками, пилососами і відрами, і в квартирі починалися справжні бойові дії: потрібно було витерти пил, вимити підлогу і всі поверхні в самих важкодоступних місцях.
Кілька десятиліть тому з’явилися потужні технічні пристосування і професійна побутова хімія, тому в наш час на таке прибирання уже не доводиться витрачати цілий день. А якщо ви вирішите звернутися до команди клинерів, то генеральне прибирання квартир в Києві і зовсім не займе ні хвилини вашого часу. Але можливість звернутися до професіоналів існувала не завжди. Сьогодні ми розповімо про те, як з комплексного прибиранням приміщення справлялися раніше.
Історія чудо-техніки
Команди професійних клинерів з’явилися в Англії на початку XX століття. З арсеналу професійних засобів їм були доступні тільки ганчірки і відра. Тому як тільки з’явилася перша техніка для прибирання, її відразу ж взяли на озброєння. Першим знаряддям клінерів став пилосос «фирчала Біллі». Це чудо техніки підвозили до будинку, а потім його багатометрові шланги заводили через вікна в кімнати. У англійських леді навіть з’явилося розвага: вони збиралися в саду, пили чай і спостерігали, як по сусідству працює пилосос.
Пізніше американець Ів МакКафе винайшов пилосос з ручним приводом, вентилятор якого доводилося крутити, смикаючи за рукоять. «Прадід» сучасного пилососа з’явився лише в 1907 році. Він важив всього 20 кілограмів і став найпопулярнішим приладом для збирання в американських будинках.
Чим видаляли плями і бруд?
Один з найважливіших етапів генерального прибирання, в тому числі після ремонту, це усунення плям з поверхні м’яких меблів. Сучасні спеціальні засоби для виведення плям дозволяють швидко усунути плями і бруд різних типів. А всього століття тому для цього використовували гас. Французький кравець Жолі, розсерджений словами замовника, випадково змахнув на стіл гасову лампу і виявив, що всі плями зі скатертини зникли. В результаті такого «відкриття» Жолі з’явилася послуга хімчистки.
Трохи пізніше гас замінили на скипідар, а потім – на бензол. Сьогодні клінери очищають текстильну і шкіряну оббивку, не користуючись при цьому шкідливими для здоров’я речовинами.
Прибирання квартир після ремонту: де замовити?
Сучасні клінінгові компанії мають у своєму розпорядженні професійну техніку і миючі засоби, безпечні для здоров’я людей. Замовити генеральне прибирання в Києві, а також прибирання після ремонту можна в компанії «Profclean».
- Наші фахівці мають сертифікати, які свідчать про їх професійні знання і досвід.
- Ми пропонуємо найвигіднішу ціну за високу якість фінального результату. Постійні клієнти компанії отримують знижки.
- Ми працюємо і в невеликих міських квартирах, і в великих приватних будинках в Києві і області. Клінери вміють поводитися з поверхнями будь-яких типів: деревом, каменем, текстилем, кришталем.
- Вимиємо абсолютно всі поверхні і проведемо глибоке очищення м’яких меблів і килимів.
Генеральне прибирання в Києві – це завдання для професіоналів. Ви можете дізнатися повний перелік робіт, який входить в послугу генерального прибирання, у нашого менеджера. При необхідності ми виконаємо і додаткові види робіт.