Генеральне прибирання офісу: секрети професіоналів

Чистий офіс – це мрія будь-якого керівника. Але, на жаль, щоденне прибирання не може зберегти офісний простір в ідеальній чистоті, адже з часом пил і бруд накопичуються в важкодоступних місцях і кутах, на шибках наростає водний камінь, дзеркала і меблі втрачають блиск і покриваються відбитками пальців, в радіаторах збирається сміття, а відкоси вікон втрачають презентабельний вигляд. Справитися з усім цим обсягом робіт штатної прибиральниці не під силу. Тому хоча б раз в сезон в офісному приміщенні обов’язково потрібно робити генеральне прибирання.

Як проводиться генеральне прибирання офісу?

Якщо офіс втратив презентабельний вигляд, і в ньому накопичився пил і бруд, саме час негайно взятися за справу. Якщо ж в приміщенні недавно зробили ремонт, швидше за все, будівельний пил осів на всіх поверхнях, і прибирання доведеться робити особливо ретельно. Ось які етапи включає професійний підхід до прибирання офісного приміщення:

 • Видалення пилу та павутиння зі стін, стель і кутів.
 • Очищення килимів, меблів, текстильних аксесуарів.
 • Миття та дезінфекція санвузла і всіх поверхонь, в тому числі стін і дверей.
 • Чистка дверних і віконних прорізів, дверних полотен і ручок.
 • Полірування вікон, очищення відкосів та відливів.
 • Робота з люстрами, світильниками, дзеркалами, жалюзі, трубами і радіаторами.
 • Якщо в офісі був проведений ремонт – винесення сміття, видалення слідів будівельного скотчу.

Генеральне прибирання офісу: секрети професіоналів

Генеральне прибирання можна доручити офісним прибиральницям, але, швидше за все, штатні співробітники не впораються з багатьма завданнями. Так, наприклад, їм не під силу здійснити хімчистку меблів або усунути пил на всіх, навіть самих важкодоступних, поверхнях. А вже якщо в штаті фірми всього один прибиральник, то з такою важливою задачею він точно не впорається. Генеральне прибирання офісу, в тому числі після переїзду, варто доручити професіоналам, наприклад, співробітникам клінінгової фірми з великим досвідом в подібних питаннях.

Цікаво! Найоб’ємніше замовлення на прибирання офісного приміщення в світі виконала китайська клінінгова компанія. Їй довелося провести генеральне прибирання в торгово-розважальному центрі з магазинами, офісами, кінотеатрами, ігровими локаціями, аквапарком і т.д. Площа цієї будівлі – 1,7 мільйона квадратних метрів. На об’єкті працювало понад 1200 клинерів, а вся процедура зайняла майже місяць.

Чому «Profclean»?

Співробітники клінінгової компанії «Profclean» впораються з завданням швидко і якісно. Ви точно не пошкодуєте!

 • Ми професійно очистимо всі поверхні в офісі.
 • Знаємо, які миючі засоби і матеріали можна використовувати, очищаючи натуральний камінь, полімери, дерево або текстиль. Застосовуємо тільки екологічні і безпечні миючі засоби.
 • Прибирання офісу після ремонту – також наш профіль.
 • Швидко видалимо всі сліди недавніх будівельних і ремонтних робіт, щоб ви з колегами змогли гідно оцінити новий дизайн офісного простору.
 • Відправимо в ваш офіс фахівця і оцінимо вартість прибирання безкоштовно.
 • Співробітники «Profclean» знають, як дістатися до важкодоступних місць так, щоб при цьому нічого не пошкодити, що не розбити і не подряпати.

Після прибирання в офісному приміщенні буде легше дихати і працюватиметься. А це гарантія продуктивності і гарного настрою ваших колег!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *