Хімчистка дивана на дому: як повернути улюбленим меблям первозданний вигляд

Диван – це одне з найбільш «відвідуваних» місць в будинку: на ньому читають, спілкуються, дивляться фільми, їдять, сплять. На м’які меблі частенько залазять для відпочинку маленькі діти з фарбами, іграшками та їжею, а також домашні тварини з брудними лапами. Чи не дивно, що дуже скоро м’які меблі втрачають свій охайний первозданний вигляд, а їх оббивка покривається неприємними розводами і плямами.

Сідати на такий диван хочеться все рідше і рідше, а якщо торкнешся поверхні таких меблів рукою, хочеться відразу ж його вимити. До того ж, у чутливих членів сім’ї брудний диван може викликати алергію, адже в товщі м’яких матеріалів з часом накопичуються пилові кліщі. Продукти їх життєдіяльності можуть викликати дуже сильні алергічні симптоми, в тому числі астму.

Щоб почистити габаритні м’які меблі, в наш час вже не потрібно півдня натирати їх щіткою з порошком або везти важкий диван в хімчистку, знімати з нього чохли і оббивку. Сучасні технології дозволяють очистити меблі глибоко і професійно прямо на місці, а заодно і провести її дезінфекцію. Фахівці клінінг-сервісу використовують для глибокої і якісної хімчистки дивана на дому спеціальне професійне обладнання, наприклад, екстракторну машину. Цей апарат дозволяє розпорошити миючий засіб в дисперсному вигляді під тиском, в результаті чого воно проникне в товщу текстильної або шкіряної оббивки і розчинить бруд. Потім за допомогою машини-пилососа бруд витягнуть з глибини м’яких шарів меблів.

Звичайного порошку недостатньо, щоб усунути бруд з м’яких меблів. За допомогою традиційних засобів бруд лише більше развозится по поверхні, перерозподіляючись по всій площі дивану. Клінінг-компанії очищають меблі, використовуючи сертифіковані професійні засоби, безпечні для здоров’я і не викликають алергії. Після очищення меблі знову стануть приємними на дотик, а замість несвіжого запаху, “приправленого” ароматами кухні, нікотину або тварин, ви знову відчуєте пахощі новизни.

заказать чистку мягкой мебели в компании Profclean

Хімчистка диванів на дому: як працює “Profclean”

У зручний для вас час на місце приїде фахівець і оцінить масштаб робіт. Далі клінери підберуть підходящий саме для вашої оббивки засіб для чищення, зроблять розчин і очистять меблі, використовуючи екстракторного машину. Після цього меблі глибоко промиють і висушать, і залишиться лише дочекатися, коли вона висохне остаточно.

Ось і все – вам не доведеться нічого рухати, знімати, везти, носити. Прямо на місці меблів повернуть «первозданний» стан швидко і ефективно. Після такої глибокої очистки пройде чимало часу, перш ніж диван знову забрудниться. Продовження життя улюбленого дивана – ще один бонус, який дарує хімчистка диванів на дому. Відгуки говорять самі за себе: волокна чистих меблів не розтягуються зсередини, а значить, ваш м’який диван буде радувати вас ще довгий час.

«Profclean» здійснює хімчистку диванів на дому, в офісі або торговому приміщенні – працюємо швидко і професійно, постійним клієнтам надаємо знижки!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *