Хімчистка килимових покриттів може бути приємною і швидкою

Ковролін дарує будинку відчуття чистоти та затишку. М’який, кольоровий, приємний на дотик, по ньому так приємно пройтися голими ногами. На чистому килимі приємно посидіти і навіть повалятися з книжкою. Зовсім інші відчуття викликає брудний килим – по ньому навіть пройтися без тапочок противно. Якщо ж ковролін давно не чистився, домашні, як по команді, намагаються зайвий раз не дивитися вниз, адже навіть якщо в квартирі зроблений розкішний ремонт, з часом починає здаватися, ніби приміщення перетворилося в неохайний сарай.

Чому якісно очистити килим своїми силами дуже важко?

Килим нічим не прикрити – він завжди на виду. Щоб не мучитися, штурмуючи покриття всією сім’єю, краще звернутися в професійну хімчистку. Адже килим просто так не здається – і зусилля всієї сім’ї протягом кількох годин можуть так і не дати результату: бруд на пухнастих поверхнях має властивість розтікатися, ще глибше “вгризаючись” в ворс. Уявіть собі, що вам довелося розкласти улюблений светр, реглан або спідницю на підлозі, а потім гарненько поялозити щіткою з порошком по тканині. Неважко здогадатися, яким буде результат: бруд розповзеться розводами і проникне набагато глибше у волокна. килим дуже об’ємний – його не покладеш в пральну машину. Будь це можливо, результат був би відмінним, але потрібно виходити з реалій. Текстиль та шерсть килима дуже важко відмити. що робити в такій ситуації? Змиритися і далі закривати очі на недосконалий вигляд виробу або ж звернутися в хімчистку.

Співробітники професійної клінінгової компанії почистять ковролін швидко, професійно, глибоко, а головне – на місці. Килимок не доведеться скручувати, кудись везти і витрачати свій час. Фахівці зроблять глибоку хімчистку за допомогою професійного обладнання та хімічних засобів для чищення, що не викликають алергію, прямо вдома або в офісі.

химчистка ковролина

Швидко і ефективно: переваги професійної хімчистки килимів

Щоб правильно очистити кожен з килимів, потрібно знати правила поводження з усіма цими матеріалами. В іншому випадку після чистки виріб може зменшитися, розтріпатися або буде виглядати вже не новим. Щоб очистити килим, не пошкодивши його, фахівці практикують індивідуальний підхід, підбираючи до кожного килиму відповідні для нього чистячі засоби. Вибрати професійних клінерів дуже важливо не тільки для того, щоб зберегти дорогі килимові покриття, але і щоб залишити “цілими і неушкодженими “свої нерви. Компанії «Profclean» можна довіряти:

  • Майже 10 років на ринку допомогли нам накопичити безцінний досвід: за час роботи ми навчилися видаляти навіть чіпкі плями, наші фахівці мають високу кваліфікацію та сертифікати.
  • Ми економимо ваш час, гроші та нерви.
  • Пара годин – і килими, на яких всі домашні давно поставили хрест, знову засяють чистотою.
  • Ми надаємо безкоштовну консультацію і приїжджаємо на місце у зручний для вас час.

Хімчистка килимових покриттів в Києві з нашою компанією – це швидко, доступно і приємно. Ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя комфортнішим.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *