Хімчистка крісел: як повернути меблів первісний вигляд?

У XXI столітті прибирання роблять «без шуму і пилу». Якщо на домашньому кріслі з’явилися плями, а оббивка потемніла – ми викликаємо команду професіоналів для хімчистки. Вони проводять хімчистку прямо вдома, економлять ваш час і сили. Чистити крісла потрібно регулярно, щоб плями не в’їдалися в тканину, а в товщі м’яких меблів чи не оселилися пилові кліщі.

Перші шкіряні крісла з’явилися в XVI столітті в Голландії, а вже через століття меблі з м’якою оббивкою стала популярною у всій Європі. В ті часи старанні служниці невпинно скидалися з крісел пил, тому вони довго залишалися чистими. Якщо на оббивці з’являлося пляма, то меблі або «переодягали» в нову тканину, або викидали.

Сьогодні крісла можна побачити практично в кожному будинку: крісло-ліжко, трансформер, офісне крісло, гойдалка, оттоманка, масажне – нам відома велика кількість різновидів цих предметів. Такі меблі оббивають гобеленом, флоком, шенілла, мікрофіброю, нубуком і жаккардом, флоком і оксамитом, а зсередини її наповнюють поролоном, ватином, синтепоном і повстю і іншими матеріалами. Але у сучасної людини немає часу на щоденний ефективний догляд за ними.

Крісла стоять в ресторанах, прихожих і фойє, кабінетах і номерах, прийомних і віталень. Затишні, практичні і красиві, з часом вони накопичують на поверхні пил і бруд. Матеріал оббивки тьмяніє і засаливается, покривається плямами, які власники меблів іноді намагаються вивести самостійно. Як показує практика, врахувати всі особливості матеріалів оббивки людині непідготовленому дуже складно.

Тому самостійні спроби призводять або до ще більшого забруднення, або до того, що матеріал повністю псується. Щоб не доводити до крайнощів, введіть в свій побут корисну звичку – робити хімчистку крісел хоча б раз на півроку.

Хімчистка крісел на дому від «Profclean»

Брудне крісло в будинку – це джерело алергенів і просто непрактичний предмет. На брудну поверхню ніхто не захоче присісти, тому рано чи пізно виникне питання – так навіщо ж крісло взагалі варто в кімнаті. Якщо ж плямами покрилося крісло в готелі, ресторані або фойє офісу, то це вже удар по репутації і показник відношення компанії до своїх клієнтів.

Можна спробувати почистити меблі самостійно, але навіщо ж мучитися півдня зі щітками і миючими засобами, якщо команда професіоналів за короткий час повністю усуне всю пил не тільки з оббивки, але і з товщі м’яких меблів. Ось в чому полягають переваги роботи з командою «Profclean».

  • Хімчистка крісел на дому – економить ваш час і сили, меблі не потрібно нікуди везти, а потім забирати назад.
  • Фахівці застосовують миючі засоби, які не продаються в звичайних магазинах.
  • Щоб швидко повернути меблів «пристойний» і затишний вигляд, варто звернутися до професіоналів. Вони привезуть з собою екстракторного машину – спеціальний пристрій для очищення глибоких шарів оббивки крісла.
  • Вам не доведеться довго «гуглити» способи очищення гобелена або вельвету і хвилюватися про те, чи правильно все зроблено. Майстри без праці очистять тканину будь-якого типу.

Після візиту команди наших фахівців крісло здасться вам новим! Оббивка посвіжішає, всі старі плями зникнуть, а від пилових кліщів не залишиться і сліду. Хімчистка крісел в Києві від «Profclean» – це швидко, приємно і необтяжливо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *