Хімчистка кутового дивана на дому – професіонали зроблять краще

М’який кутовий диван – це улюблене місце для сну, читання, спілкування, серфінгу в інтернеті і навіть для легкого перекусу. У м’якому куточку люблять посидіти і дорослі, і діти, і домашні тварини. Але чим активніше меблі експлуатують, тим швидше вони втрачають «свіжість». Уже через рік такого використання на підлокітники дивана з’являться характерні потертості, а оббивка покриється плямами від їжі і напоїв. Можна спробувати привести меблі в порядок своїми силами. На це будуть потрібні гроші, час і сили. Крім того результат може виявитися непередбачуваним, тому краще довірити хімчистку кутового дивана професіоналам.

Наслідки самостійного чищення

У будинку є предмети, які неможливо повноцінно очистити «домашніми» методами. До цієї категорії належать подушки, килими і дивани. Але економні українці не звикли поступатися позиціями без серії відчайдушних спроб. Деякі люди впевнені: нема чого платити фахівцям, якщо можна все зробити самому. Вони озброюються розчином порошку, засобом для виведення плям, щітками і приймаються за справу. На жаль, результат домашньої «хімчистки» часто залишає бажати кращого.

Хімчистка м'яких меблів Київ

  1. Звичайна побутова хімія не підходить. Якщо ви неправильно налаштуєте режим прання, то речі можуть зіпсуватися. Точно так само справи йдуть з диваном – миючий засіб для меблів потрібно підбирати з урахуванням особливостей матеріалу. Часто в домашніх умовах застосовують «універсальний» засіб – звичайний пральний порошок. У хід також часто йдуть інші хімічні концентрати для текстилю та навіть їдкі склади. Після використання непризначених для меблів агресивних концентратів і порошків на поверхні оббивки можуть з’явитися «законсервовані» плями, розводи і пошкоджені ділянки. Крім цього, тканина може злиняти, втратити яскравість або сісти. Неправильне очищення знижує термін експлуатації меблів.
  2. Глибоке очищення. Пил, пилові кліщі і продукти їх життєдіяльності з часом накопичуються не тільки в текстильній поверхні, але і в глибині оббивки. Очищаючи диван будинку, ви не зможете усунути бруд з товщі м’яких меблів. Текстиль «посвіжішає», але домочадцям знову доведеться дихати пилом. А пилові кліщі можуть спровокувати серйозну алергію.
  3. Плями. Диван – це дуже важкий в очищенні предмет інтер’єру. У домашніх умовах практично неможливо усунути застарілі плями від крові, біологічних рідин, маркерів, фарб, вина, кави, чаю, соку, жиру або косметики. У більшості випадків при домашньому очищенні плями з твердими корочками лише «розповзаються» по оббивці.
  4. Екологічність. Хімічний розчин дуже важко вимити з тканини без спеціальної техніки, тому в майбутньому жителям будинку доведеться їм дихати.

Хімчистка кутового дивану – це завдання для команди клінерів. Фахівці проведуть очистку в присутності клієнта. Хімчистка кутового дивана на дому позбавляє вас головного болю з приводу транспортування меблів. Вони підберуть миючі засоби з урахуванням типу оббивки, а застарілі плями видалять вручну. Професіонали використовують тільки екологічні сертифіковані миючі засоби та промислову техніку – потужні пилососи та екстракторним машини для глибокого очищення оббивки від пилу. Після такого очищення меблі висохнуть вже через добу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *