Навіщо потрібна генеральне прибирання?

Підтримуюча прибирання – річ абсолютно необхідна для того, щоб зберігати відчуття чистоти в квартирі, будинку, офісі або будь-якому іншому приміщенні. Її проводять періодично, один або кілька разів на тиждень, залежно від типу приміщення. Наприклад, в офісних центрах і виробничих цехах потрібно прибирати щодня, а для квартири досить одного-двох разів на тиждень.

Підтримуюча прибирання займає небагато часу, але через це не дає ідеального результату. Фактично в неї включена очищення і приведення в порядок того, що кидається в очі. Тільки ось у забруднень і пилу є властивість накопичуватися в самих важкодоступних місцях, куди зазвичай не доходять руки в повсякденному підтримці чистоти. А це означає, що з часом вам буде потрібно генеральне прибирання приміщень.

Генуборка дозволяє домагатися стовідсоткової чистоти у всіх куточках квартири або офісу. Вона охоплює великий обсяг самих різних робіт, тому зазвичай є загальносімейним дійством, яке розтягується на кілька днів і включає в себе:

  • протирання всіх поверхонь, включаючи дверні ручки і вимикачі;
  • мийку підлогового покриття, плінтусів, очищення килимів і доріжок;
  • чистку дзеркальних і скляних поверхонь;
  • очистку меблів з зовнішньої і внутрішньої сторони;
  • миття сантехнічних приладів і обладнання;
  • приведення в порядок предметів м’яких меблів і багато інших.

Якщо для вас це звучить лякаюче, але чистоти хочеться – наша компанія пропонує професійні послуги з прибирання квартир, будинків та нежитлових приміщень будь-якої складності та обсягу.

генеральная уборка помещений

Чим генеральне прибирання приміщень від «Profclean» краще самостійної?

Ми розуміємо, що масштаб роботи може здаватися вам загрозливим, і дуже важко налаштуватися на те, що на генеральне прибирання доведеться виділити один або пару днів. Тим більше, коли є робота, повсякденні турботи, що вимагає уваги сім’я, а також бажання відпочити в законні вихідні.

У «Profclean» є все необхідне, щоб надати вам якісні та недорогі послуги з прибирання:

  • професійне обладнання, включаючи пилососи, парогенератори, екстракторним машини та інше;
  • повний набір прибирального інвентарю;
  • високоефективна гіпоалергенна чищення і миюча хімія для досягнення максимального ефекту.

Але найголовніше – замовляючи клінінг додому в «Profclean», ви можете розраховувати, що наведенням ладу в вашій оселі займуться професійні клінери, справжні «майстри чистоти» з великим практичним досвідом вирішення навіть складних і нестандартних завдань.

Ми скомпонували роботи в залежності від типу приміщення і пропонуємо окремі пакети послуг для кімнат, санвузлів і кухні. Все розроблено таким чином, щоб добиватися максимального результату. «Profclean» – це чистота, якої ви гідні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *