Послуга миття вікон та її актуальність сьогодні

Мийка пластикових вікон в офісах, приватних будинках і квартирах може доставляти певні труднощі. Особливо проблемним даний процес буде в тих випадках, коли необхідна якісна очистка вікон на висоті. Крім того, замовити миття вікон буде актуальним в цілях економії фінансів, які знадобляться на покупку необхідних засобів для чищення, а також для економії вільного часу.

Газети і ганчірки – це не вихід, сьогодні в тренді послуги професійного клінінгу вікон різного виду. Співробітники компаній з професійної очищення пластикових вікон здатні виконати свою роботу максимально акуратно, жодної шкоди ущільнювачів віконної рами і самого заснування вікна не відбудеться.

Миття вікон в пластикових вікнах на висоті повинна виконуватися виключно професійними та компетентними в цьому питанні співробітниками.

мойка стекол

Самостійно виконувати роботи з очищення вікна на висоті – досить небезпечне і ризиковане заняття. Процедура миття вікон розцінки має різного рівня, все залежить від наступних факторів:

  • кількості оброблених вікон;
  • інтенсивності їх забруднення;
  • виду і розміру віконних рам;
  • висотності установки вікон.

На окрему увагу заслуговує ретельне прибирання вікон після ремонту. Якщо вам потрібна миття вікон після ремонту Київ, можете звернутися за допомогою в нашу клінінгову компанію. Розлучення від штукатурки, сліди фарби, крейди, різноманітні заломи і подряпини – практично нереально вивести самостійно. Після ремонту нові пластикові вікна особливо потребують ретельної прибирання, тому зволікати з цим питанням не можна.

Послуга миття вікон в нашій клінінгової компанії має наступний алгоритм виконання:

  • при очищенні вікна на певній висоті наші співробітники використовують спеціальне обладнання, призначене для висотних робіт;
  • в роботі наші майстри користуються виключно гіпоалергенними очисними засобами, безпечними для здоров’я людини і домашніх тварин;
  • чистка рам, ущільнювачів і важкодоступних місць виконується за допомогою кистей і парогенератора;
  • при необхідності видалення дрібних частинок бруду, використовується спеціальне лезо;
  • для продовження результату по очищенню вікна, наші співробітники наносять на нього спеціальний склад для відштовхування бруду і пилу.

Перед початком клінінгу пластикових вікон і вітрин, ми проводимо підготовчі роботи, прибираючи всі предмети на підвіконні або вітрині. При необхідності, зона робіт огороджується нашими співробітниками попереджувальної стрічкою, для безпеки перехожих, і запобігання псуванню іншого майна.

Як правило, робота з очищення пластикових вікон проводиться в похмурий день. Попадання прямих сонячних променів на оброблене за допомогою спеціальних засобів скло, негативно позначається на ньому, утворюючи розлучення. Миття вікон – процедура, що вимагає старанного уваги і певних навичок, тому її повинен виконувати професіонал в цій області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *