Побутова допомога

Побутова допомога

Послуги майстра

У кожному будинку трапляються ситуації, коли може знадобитися невеликий оперативний ремонт. Але для того, щоб ремонтні роботи були виконані правильно, потрібно вдаватися до використання відповідного будівельного обладнання, яким до того ж необхідно досконально володіти. Так що можна сміливо констатувати, що послуги майстра вам однозначно знадобляться.

Повинно бути ви чули про послугу «чоловік на годину». Ця послуга говорить про те, що ви зможете замовити виконання різноманітних дрібних будівельних і ремонтних робіт по дому.

Наша спеціалізована компанія Profclean представляє вашій увазі широкомасштабний асортимент послуг. Однією з найбільш актуальних на сьогоднішній день як раз є «Чоловік на годину Київ».
Чоловік на годину – розцінки для обраних

Побутова допомогу

Звернувшись в нашу організацію, вам гарантовано будуть надані такі послуги майстра на годину, як:

  • Дрібний побутовий ремонт.
  • Перевстановлення, збірка і установка предметів меблів.
  • Усунення несправностей у функціонуванні побутової техніки.
  • Майстер на годину Київ надасть сантехнічні послуги.
  • Буде виконано монтаж дверних прорізів.
  • Установка полиць і гардин.
  • Майстер на будинок Київ – швидке і якісне надання послуг

Наш спеціально навчений співробітник з багаторічним професійним стажем позбавить вас від будь-яких неполадок в приміщенні, які потребують термінового втручання.

Чоловік на годину

Домашній майстер Київ – ціни мінімальні

Вартість робіт буде прямо залежати від того, яку саме послугу ви захочете замовити. Цей майстер може виїхати до вас додому в межах Києва або за місто (до 25 км). Чоловік на годину також може діагностувати і усунути проблеми з електрикою, встановити сантехніку, зайнятися складанням і установкою предметів меблів, ремонтом ролетів і дверей, виконати демонтаж ковроліну і лінолеуму, пофарбувати водопровідні та каналізаційні труби, при потребі просвердлити отвори в бетоні, встановити плінтуси і багато інше.

До незаперечних переваг виклику фахівця можна є те, що він виконає всю роботу гранично акуратно і після закінчення робочого процесу все ретельно прибере за собою. Він завжди має при собі спеціальні інструменти та обладнання і впорається з будь-якої побутової несправністю.

Чоловік на годину, послуги якого ви можете замовити прямо зараз, усуне всі незручності, які ви не можете вирішити власноруч. Ця послуга не варто того, щоб викликати на підмогу своїх друзів і знайомих. Ми виконаємо всю роботу за вас.

Якщо ви хочете, щоб дрібні ремонтні роботи були виконані на найвищому рівні, то знайте – нам немає рівних.

Звернувшись до нас, ви зможете замовити послуги професіонала в будь-який зручний момент по самій лояльній ціні. Мінімальна сума замовлення по прибиранню становить 1000 гривень. Оплата за хімчистку складе 400 гривень, миття вікон обійдеться вам в 700 гривень.

Ми гарантуємо відмінну якість виконуваних робіт, індивідуальний підхід до кожного клієнта і надаємо безкоштовний виїзд менеджера для оцінки об’єкта.

Чоловік на годину: переваги співпраці

Сучасна послуга виклику домашнього майстра стала дуже популярною, тому що вона має багато переваг. Чоловік на годину виконає будь-яку роботу в домі акуратно і якісно, ​​по завершенню прибере своє робоче місце. Будь-яка побутова неполадка підвладна майстру, так як він володіє професійними знаннями і навичками, а також застосовує необхідний інструмент. Крім того, майстер на годину прийде за викликом в зручний час для клієнта, а свою роботу виконає максимально оперативно і якісно.

Ми надаємо свої послуги за розумними розцінками і пропонуємо всім скористатися послугами професійних майстрів. Якщо вдома вас виникає багато проблем, які ви не можете усунути самостійно, не варто турбувати своїх друзів і знайомих, відриваючи їх від особистих справ. Співпраця з професіоналами – це запорука успіху в дрібних ремонтних роботах. Не відриваючись від своїх домашніх справ, ви зможете забути про будь-які несправності в вашому домі.

Наші майстри мають великий досвід і готові прийти до вас на допомогу в будь-який момент.
Мінімальне замовлення по прибиранню 1000 грн.

Мінімальне замовлення по хімчистці в Києві 400 грн. В області – договірна.

Мінімальне замовлення з миття вікон та прибирання в Києві 700 грн. В області – договірна.

Виїзд менеджера для оцінки об’єкта БЕЗКОШТОВНИЙ!