Прибирання квартир, котеджів і офісів після ремонту: в чому різниця

Якщо команда майстрів по ремонту здала роботу, не чекайте, що побачите в будинку блискучі поверхні і пахучу меблі. Швидше за все, на стінах і підлогах лежить товстий шар пилу, меблі та сантехніка забризкані будівельними сумішами, а в багатьох місцях видно сліди скотча, фарби і бетону.

Щоб провести прибирання в квартирі, офісі або котеджі після ремонту, доведеться озброїтися засобами для захисту обличчя та очей, а також придбати цілий арсенал побутової хімії, великі мішки для сміття і потужний побутовий пилосос. Якщо ви не хочете купувати професійні засоби для усунення будівельних забруднень і не маєте часу для проведення цих процедур, найкращим рішенням буде звернення до клінінг-компанії.

Прибирання квартир після ремонту

Якщо ви звернетеся до професіоналів, вони привезуть з собою на місце все необхідне і наведуть в приміщенні красу.

  1. Фахівці винесуть з квартири все будівельне сміття: залишки гіпсокартону, шпалер, кахлю, монтажної піни і інших оздоблювальних матеріалів. Насамперед вони зберуть небезпечне сміття – хімікати і скловату, які потрібно утилізувати.
  2. Майстри з прибирання очистять стелі, стіни і підлоги від пилу за допомогою промислового пилососа. Вони усунуть всі сліди цементу, герметика, фарби, штукатурки, побілки, шпаклівки та піни, використовуючи для цього будівельні розчинники. Засохлу піну видалять з використанням абразивної губки і металевої мочалки, а іржу – з використанням мідного купоросу.
  3. Фахівці обережно протруть поверхні, щоб обробка на стінах не розкисла через вплив вологи. Вони усунуть пил у важкодоступних місцях за допомогою пилососа зі спеціальною телескопічною насадкою.
  4. Команда клінерів вимиє поверхню підлоги підходящим засобом. Ламінат і лінолеум зазвичай протирають розчином на основі мила, кахель і керамограніт – агресивної побутовою хімією, а масив дерева або паркетну дошку – воскосодержащім складом.
  5. Фахівці очистять дивани, крісла і пуфи з використанням промислових пилососів і екстракторної машини, нанесені пил навіть у важкодоступних куточках і відполірують все блискучі поверхні. Дерев’яні меблі оброблять спеціальними розчинами і знежирити.

Порада! Якщо ви робите прибирання самостійно, спробуйте видалити слабкі забруднення за допомогою народних методів, наприклад, розчином оцту і солі (не підходить для металу і дерева). Вапняний наліт можна прибрати кислотовмісних засобом.

Прибирання офісів після ремонту

Прибирання котеджів після ремонту

Якщо прибирання роблять в котеджі, фахівці також очистять всі зовнішні поверхні: фасад, вікна на всіх поверхах, сходи, терасу і балкони. Вони натруть вікна до дзеркального блиску! Професіонали приберуть будівельне сміття з прибудинкового майданчика, а також приведуть до ладу басейн, внутрішній дворик, доріжки і альтанки.

У багатьох будинках є поверхні і предмети, які потребують особливого догляду. Це може бути дорогий текстиль, натуральний камінь, бронза, фаянс, м’які меблі, а також твори мистецтва, кришталь, натуральна деревина, камін і сходи. Клінінгові послуги знають, як поводитися з тією чи іншою поверхнею, тому вони точно не зашкодять дорогі предмети інтер’єру.

Прибирання офісів після ремонту

Прибирання офісів після ремонту мало чим відрізняється від домашнього. Втім, клінери не тільки вимиють приміщення, але і виявлять всі недоліки – непрацюючі електроприлади і розетки, відколи, тріщини на трубах і подряпини на меблях.

Вони усунуть всі забруднення максимально швидко, тому співробітники зможуть приступити до роботи вже через кілька годин після закінчення ремонту. Замовити прибирання після котеджів, квартир і офісів можна в компанії «Profclean». Телефонуйте прямо зараз, і на об’єкт безкоштовно виїде менеджер для оцінки фронту робіт і формування вартості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *