Прибирання квартири після ремонту: як відбувається процес?

Якщо ви хоча б раз в житті стикалися з будівництвом, ремонтом або переплануванням житла, ви точно знаєте, скільки сміття залишається після таких робіт. Здавалося б, ви вже досягли мети – багатостраждальний ремонт закінчено. Залишилося розставити все по місцях і насолоджуватися оновленим відремонтованим приміщенням. Але на шляху до цієї мети залишився один важливий нюанс – прибирання приміщень після ремонту.

Потрібно винести будівельне сміття, видалити залишки будівельних матеріалів і пилу з різних поверхонь, вимити вікна, витерти дрібні декоративні деталі, вивести плями від фарби – чи зможете ви зробити все це своїми силами? Так звісно! Але уявіть, скільки часу і сил ви на це витратите. Є другий шлях, який і ваші сили заощадить, і істотно наблизить щасливий момент новосілля. Прибирання квартир після ремонту в Києві – це професійна допомога в усуненні наслідків стихійного лиха під назвою “ремонт”.

Чому прибирання після ремонту краще довірити професіоналам?

У звичайних ситуаціях рішення прибирати квартиру самостійно або за допомогою кваліфікованого персоналу – це суто ваше особисте рішення. Хочете – наймайте фахівців, хочете – робіть все власноруч. Прибирання офісу, будинку або квартири після будівельних робіт і ремонту суттєво відрізняється від планового прибирання. І ось чому:

 • фронт робіт набагато більше, ніж при звичайному прибиранні;
 • більшість будівельних і оздоблювальних матеріалів є більш стійкими до видалення, тому усунути їх звичайними побутовими способами не вдасться;
 • деякі плями і залишки будматеріалів можна видалити тільки за допомогою спеціальної техніки та професійної побутової хімії;
 • прибирання приміщення після будівельних робіт своїми силами займе дуже багато часу, навіть якщо ви підключите до процесу всю сім’ю і друзів.

Велика площа квартири, будинку або офісу автоматично збільшує витрати сил і часу, необхідних на очищення приміщення.

Як прибирання квартир після ремонту в Києві роблять фахівці?

Довіряючи цю роботу фахівцям, ви позбавляєте себе головного болю з приводу організації та проведення всіх робіт з прибирання та очищення приміщення. Команда професіоналів виконає такі роботи:

 • видалення будівельного пилу;
 • прибирання підлоги, стель, ніш;
 • волога чистка столів, меблів, побутової техніки та інших поверхонь;
 • чистка вікон і дзеркал, радіаторів та труб;
 • чистка всіх сантехнічних приладів в приміщенні;
 • чистка дверних блоків;
 • виніс сміття.

Фахівці приїжджають на об’єкт по всеозброєнні, з повним набором побутової хімії і спеціального устаткування. Це дозволяє очищати приміщення будь-якої площі максимально швидко. У разі необхідності ви зможете додатково замовити спеціальні послуги, наприклад, хімчистку м’яких меблів або видалення клейкої стрічки і скотча.

Будівництво та ремонт – це непросте завдання. Позбавте себе від додаткових стресових факторів від необхідності проводити прибирання після.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *