Прибирання офісу під час карантину

Офіс – це місце, де співробітники знаходяться в умовах близького контакту як мінімум 8 годин на день. В період епідемії штатним прибиральницям доводиться частіше протирати робочі поверхні, адже дезінфекція перетворюється в обов’язкову умову перебування в офісному центрі. Наприклад, на вимогу МОЗ України, під час пандемії COVID-19 вологе прибирання в кабінетах потрібно робити через кожні дві години.

Прибиральники повинні не тільки мити всі поверхні дезінфікуючими розчинами, а й обприскувати стіни антисептиками за допомогою гідропульта, а також в обов’язковому порядку очищати техніку. Забезпечити належний рівень чистоти і стерильності силами штатного персоналу виходить не завжди. У такій ситуації на допомогу приходять професіонали. Якщо вам потрібне якісне прибирання офісу, клінінг можна замовити в київській компанії «Profclean». Фахівці очистять всі поверхні спеціальними дезінфікуючими розчинами, які усувають хвороботворні віруси – і ваші співробітники будуть працювати в безпечних комфортних умовах.

Чому прибирання офісу краще замовити в спеціалізованій компанії

Професійні клінери мають всі вміння і знання, необхідні для повноцінної дезинфекції приміщень під час епідемій. Це особливо актуально під час пандемії COVID-19, а також в період сезонних епідемій грипу, пневмонії та ін. Ось три переваги, яке забезпечить спеціальний клінінг-сервіс.

щоденне прибирання офісу в Києві

  1. Швидкість. Постійні прибирання порушують звичний робочий ритм. А ось якщо за справу візьмуться професіонали, співробітники зможуть продовжити роботу в колишньому режимі. Клінери можуть провести дезінфекцію в будь-який час, в тому числі неробочий. Наприклад, прибирання офісу ввечері в Києві не відверне ваших колег від виконання завдань, але дозволить підтримувати потрібний рівень чистоти.
  2. Використання спеціальної техніки та професійних миючих речовин. Команда «Profclean» використовує тільки професійну побутову хімію і якісні дезінфікуючі розчини. У співробітників є всі пристосування для знезараження будь-яких поверхонь. Також вони застосовують якісні одноразові витратні матеріали.
  3. Повна дезинфекція. Якщо ви працюєте під час карантину, то повинні усвідомлювати ризики. Один хворий співробітник (або відвідувач) може інфікувати весь офіс. Повноцінна щоденне прибирання офісу в Києві – це неодмінна умова функціонування компанії, адже вона допоможе знизити захворюваність (або врятувати колектив від догляду на карантин у випадку з COVID-19). Професіонали якісно дезінфікують все місця загального користування, столи, робочі поверхні, техніку.

Як правильно проводиться прибирання офісу?

У процесі збирання важлива кожна деталь. Головне правило клінінгу під час епідемії – знезараження абсолютно всіх часто використовуваних предметів. Особливо ретельно повинні бути продезінфіковані вимикачі, ручки, столи, а також сантехніка в туалеті. В ході збирання також необхідно очистити комп’ютерну техніку спреями на основі ізопропілового спирту (70%). М’які основи (дивани, пуфи, банкетки) протираються спеціальними засобами для дезінфекції пористих предметів. Якщо сталася прибирання офісу вранці в Києві, то вже до початку робочого дня весь простір буде готове до приходу співробітників.

Враховуйте, що для ефективного прибирання повинні використовуватися тільки якісні сертифіковані знезаражувальні засоби, які входять в список, складений Агентством з охорони навколишнього середовища. Уважно прочитайте інструкцію і дотримуйтеся зазначеної інформації щодо концентрації, часу контакту з поверхнею, методу нанесення і т.д. Або ж зверніться до професіоналів, і вони виконають всі роботи в будь-який зручний час на найвищому рівні!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *