Прибирання після квартирантів

Квартиранти бувають різні. Деякі – просто подарунок з небес: живуть спокійно, тихо, квартиру і меблі бережуть, а коли з’їжджають, прибирають за собою (так-так, таке теж буває!). Але це швидше виняток. А ось що не рідкість – так це прибирання квартири після квартирантів. Про це поговоримо в тексті нижче.

Якщо ви здаєте житло в оренду, то напевно після того, як квартиранти з’їжджають, потрібно привести приміщення в порядок. Колишні мешканці можуть залишити бруд або сміття за ліжком, в дивані, залишити невимиті санвузли, підлога і килим в плямах, меблі в розлученнях і т. п.

Наймане житло не може довго простоювати, оскільки має приносити дохід господарям квартири. А значить після того, як колишні квартиранти з’їхали, квартира знову буде здана в оренду і перед цим її потрібно гарненько прибрати. В цьому випадку гріх не скористатися послугами професійних клінерів, для яких прибирання після квартирантів – звична справа.

Прибирання після квартирантів

Що входить до переліку прибирання після квартирантів

Зазвичай мова йде про повну дезінфекції приміщення, протирання пилу з усіх поверхонь, обробці і очищенню сантехніки, сухого прибирання килимів або килимових покриттів, миття вікон.

Також сюди входить чистка меблів, очищення кухні, дезінфекція санвузлів, протирання і полірування світильників (при необхідності), видалення пилу з предметів інтер’єру, гардин і т. п., Видалення пилу з дверних коробок, миття дзеркал і дзеркальних поверхонь.

Безумовно, всі ці роботи можна виконати самостійно, але якщо потрібно зробити все ретельно, краще найняти професіоналів, особливо, якщо квартира після квартирантів виявляється в неналежному вигляді.

Прибирання після квартирантів в чомусь схоже на генеральне. Тому що часто доводиться ретельно вимивати пил з усіх кутів, викидати гори сміття, мити вікна і підвіконня і робити багато чого іншого. Все залежить від ступеня забрудненості, залишеної старими мешканцями.

Порядок роботи

Потрібно відразу відзначити, що прибирання після квартирантів не буде швидким. Потрібно ретельно все очистити, а для оптимізації процесу найкраще розділити квартиру на ділянки і скласти план черговості виконуваних робіт.

На кожній дільниці потрібно помити і почистити всі поверхні, після чого кожну річ покласти на своє місце. Найкраще починати з самої забрудненої ділянки і очистити її, а потім вже переходити до більш простих для прибирання місць. Цікаво, що найбільш забрудненим місцем в квартирі вважається коридор, з якого оптимальніше всього починати прибирання.

Після нього потрібно почистити і продезинфікувати санвузли, протерти дзеркала і полички, якщо такі є. Потім плавно перейти на кухню: тут потрібно видалити жир, що накопичився, який може бути не тільки на плиті, а й на витяжці, дверцятах меблів, вікнах (якщо плита стоїть біля вікна) і навіть на підлозі.

Збирання рекомендують починати зверху, а потім поступово переходити до низу – мити підлогу або пилососити килим. Це робиться для того, щоб пил зверху знову не забруднював вимиту підлогу.

Прибирання квартири після квартирантів передбачає підготовку необхідних засобів для чищення та відповідного інвентарю.

Співробітники компанії Profclean гарантують високу якість прибирання після квартирантів. Безумовно, фахівці не замінять розбиті і поламані предмети (таке теж залишається після мешканців), але точно якісно приберуть і помиють квартиру.

Кваліфіковані клінери Profclean мають великий досвід в збиранні та спеціальну підготовку. Вам не потрібно турбуватися про інвентар і витратні матеріали: безпечну побутову хімію, інструменти (швабри, мітелки і т. П.), А також різні губки, ганчірки для протирання пилу вони привезуть з собою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *