Професійне прибирання котеджів: які переваги ви отримаєте?

Люди, які не хочуть витрачати час на прибирання, замовляють послуги команди професійних клинерів. Як прибирання в будинках робили раніше, коли професійних пилососів і екстракторного машин ще не існувало, читайте далі.

Професію прибиральника вперше офіційно визнали в 1934 році, хоча перші клінінгові компанії з’явилися в Англії в кінці XIX століття. Клінінг розвивався разом з промисловою революцією. Спочатку уборщіки користувалися громіздкими і гучними пилососами, а потім підприємливі бізнесмени зрозуміли, що виробництво техніки для прибирання – це прибуткова справа, і влаштували справжню «гонку» винаходів. Першим їх шедевром стала однодискова машина для миття підлоги, яка позбавила клинеров від обов’язку мити підлогу шваброю.

В середині XX століття була винайдена машинка, яка шліфувала, мила, полірувала, чистила і наносила захисні рідини на домашні поверхні. Вона стала технологічним проривом, і вже в 1960-і роки завдяки наявності таких зручних пристроїв клінери почали розробляти правила по догляду за приміщеннями різних видів. Прибирання приміщень котеджів, офісів і магазинів здійснювалася вже на промисловому рівні.

Сьогодні прибирання котеджу великої площі у власників такого житла займає досить багато часу. З огляду на велику квадратуру, наявність підвальних приміщень, веранд, балконів і терас, використання великої кількості оздоблювальних матеріалів (кожен з яких потребує особливого підходу) прибирання котеджного заміського будинку може зайняти кілька днів. Позбутися від цього складного завдання і отримати в результаті ідеальний результат допоможуть клінери. Вони приїдуть в котедж в будь-який час і швидко наведуть порядок. Ви можете зайнятися більш приємними справами, а до вашого приїзду всі кімнати будинку будуть виблискувати чистотою.

Прибирання котеджів та будинків: переваги

Фахівці «Profclean» користуються тільки сучасними клінінговими пристосуваннями. Вони вміють поводитися з технікою і мають досвід збирання в приміщеннях різного типу.

  1. Досвід. Фахівці компанії мають сертифікати, що свідчать про пройдений навчанні. Замовник може не сумніватися в тому, що вони не зашкодять дорогий текстиль, кам’яну або металеву поверхню.
  2. Широкий спектр послуг. У перелік послуг, які надають фахівці компанії, входить миття і очищення практично всіх поверхонь в будинку. Ціна за кожну з послуг – фіксована, але сума може змінюватися в залежності від масштабу робіт. Великий штат співробітників може оперативно і ефективно виконати будь-який обсяг роботи – як в невеликому котеджі, так і в величезному особняку.
  3. Безкоштовна оцінка. Перед початком роботи на місце виїде менеджер, який оцінить площу житла, визначить обсяги роботи, витрати часу і зорієнтує вас за ціною.

Прибирання котеджів недорого від компанії «Profclean» – це ваш шанс зберегти свій час і нерви. Довірте відповідальні завдання професіоналам, а самі насолоджуйтесь відпочинком у колі сім’ї та друзів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *