Професійне прибирання квартир – витратьте свій час на більш приємні заняття

У чистому просторі людина відчуває себе комфортніше і затишніше. Зовсім інакше справа йде з брудною квартирою, де буквально кожен сантиметр є джерелом шкідливих бактерій, неприємного затхлого запаху і пилових кліщів. Це пряма загроза здоров’ю людини. Крім того психологи впевнені, що безлад в квартирі позначається на емоційному стані: людина, що живе в бардаку, часто плутається у власних думках і стає розсіяним.

Порядок – річ необхідна, це відомий факт. Але що робити зайнятим жителям сучасних міст, адже у них не завжди є час на прибирання будинку. Люди, які не можуть викроїти кілька годин (а іноді і півдня) на те, щоб очистити квартиру до блиску, звертаються до професіоналів. Скажений ритм життя в сучасних мегаполісах робить послугу професійного прибирання в будинку все більш популярною.

Команда фахівців «Profclean» проводить прибирання квартир в Києві на Оболоні та в інших районах столиці. Ми приїдемо на об’єкт в обумовлений час і влаштуємо в вашому домі справжній чистий переворот. Майстри протруть торшери, бра і люстри, радіатори і труби, дзеркала і поверхні всіх предметів меблів. Навіть ті місця, в які ви давно не заглядали з ганчіркою, боячись побачити там річний шар пилу, знайдуть колишній блиск.

Вони помиють вікна і відси, вимиють сантехніку у ванній і туалеті, усунуть іржу і наліт. Також фахівці вимиють підлогу і винесуть сміття (до 10 кг). У разі необхідності ви можете доповнити стандартний набір послуг, який входить в професійне прибирання, додатковими опціями. Такими послугами можуть бути мийка духовки і холодильника, чищення жалюзі або балкона, хімчистка килимів та дезінфекція приміщення.

Професійне прибирання квартир

Переваги професійного підходу

Досвідчені клінери роблять свою справу професійно, тому чистота в квартирі протримається набагато довше, ніж якби господарі намагалися навести її самостійно.

  • Фахівці мають великий досвід усунення забруднень з будь-яких поверхонь, тому знають, як поводитися з натуральним каменем, текстилем і ковроліном, дерев’яної і шкіряними меблями. Вони правильно полірують кришталь і скло, столові прилади, підлоги різних типів (ламінат, дошку, лінолеум, плитку).
  • Миючі засоби, які майстри використовують в роботі, екологічно чисті, не викликають алергії і не осідають на меблях.
  • Професійне прибирання квартир неможлива без спеціальної техніки, яка забезпечує ефективну глибоку чистку всіх поверхонь. Фахівці використовують спеціальні насадки, тому доберуться до тих важкодоступних місць, де зазвичай накопичуються бруд і пилові кліщі.
  • Фахівці впораються максимально швидко, тому багато часу прибирання не займе. Поки майстри працюють, ви можете прочитати книгу, пограти з дитиною або зустрітися з друзями. Власник квартири сам вирішує, бути присутнім йому при збиранні чи ні.

Прибирання квартир в Києві на Оболоні від «Profclean» – це гарантія тривалого результату. Замовляючи послуги клінінгової компанії, ви економите свій час. Адже набагато приємніше приділити пару годин собі і близьким, прочитати книгу або зайнятися улюбленим хобі, ніж витрачати  безцінний час на мийку підлоги або чистку дивана!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *