Професійне прибирання після ремонту

Обклеювання шпалер в квартирі або капітальний ремонт котеджу – все це призводить не тільки до оновлення інтер’єру, зміни планування і дизайну, а й до появи будівельного пилу, сміття. Ця сторона неминуча при будь-якому вигляді ремонту. Залишки матеріалів, знятий паркет, що відвалилася штукатурка, демонтовані вікна та стара зношена меблі – все це властиво будівництві. Перш, ніж процес оновлення закінчиться, слід звернутися в клінінгову компанію для прибирання після ремонту.

Профессиональная уборка после ремонта

Також ви можете самостійно прибрати приміщення, що буде досить складно без необхідної кількості робочих рук, спеціального обладнання та засобів для прибирання. Генеральне прибирання після завершення будівництва – основна умова для здорової атмосфери в приміщенні. Відкладання професійного прибирання в довгий ящик може бути чревате для вашого здоров’я, провокуючи розвиток алергічних реакцій на пил.

Прибирання після ремонту та будівництва кардинально відрізняється від звичного процесу збирання. Збиральна процедура включає в себе використання професійних засобів для очищення, що застосовуються для очищення залишків клею, герметики, розчинника та інших будівельних сумішей. Також буде потрібно спеціалізована техніка, наприклад, вакуумний пилосос. А щоб грамотно використовувати оснащення, потрібно заздалегідь пройти навчальні курси. Тому більшість забудовників звертаються до послуг клінінгових компаній для професійного прибирання після ремонту.

Які послуги входять в післяремонтне прибирання:

  • видалення будівельного пилу;
  • прибирання пилу з підлогових покриттів, стін і стель;
  • відновлення зовнішнього вигляду мідних, латунних і бронзових покриттів;
  • миття та полірування вікон і дзеркал, очищення підвіконь і віконних систем;
  • очищення спеціальними складами, без використання абразивних порошків.

Вартість збирання після ремонту розраховується індивідуально для кожного клієнта. Послуги можуть бути змінені або доповнені, залежно від певного замовлення.

Зазвичай прибирання котеджу після ремонту проводиться в дві стадії. Перший етап здійснюється практично відразу після будівельних робіт, а другий – через кілька тижнів. Це дозволяє прибрати всю пил, яка може залишатися після першої прибирання.

Провести весь комплекс послуг, в тому числі після ремонту прибирання в Києві, допоможуть фахівці компанії Profclean. Досвідчені клінінг-майстри, озброєні професійним миючим обладнанням і щадними, але ефективними хімічними засобами, відновлять чистоту і блиск будь-якого приміщення після ремонтних робіт.

Збирання після ремонту рекомендовано довіряти тільки кваліфікованим експертам, які знають все про види забруднень і способи їх усунення. Багатьох цікавить, скільки коштує прибирання після ремонту. Дізнатися точну ціну на дану послугу можна на нашому сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *