Що таке експрес-прибирання і навіщо воно потрібне?

У наш стрімкий час гості попереджають про свій візит заздалегідь, спонтанно ніхто не звалюється господарям на голову. Але іноді все ж бувають форс-мажори, коли гості ось-ось опиняться на порозі, і потрібно терміново навести порядок в квартирі. У цьому випадку вас виручить експрес прибирання. Що це таке і навіщо вона потрібна – в тексті нижче.

Експрес прибирання квартири – це прибирання в терміновому порядку, коли потрібно за обмежену кількість часу швидко навести порядок. Йдеться про поверхневе прибирання, тому що ключову роль тут відіграє час.

Перед приходом клінерів бажано визначити фронт робіт і першочерговість місць, які потрібно прибрати, щоб раціональніше використовувати відведений час. Це дозволить менеджеру, який приймає замовлення, правильно зорієнтувати клінінговий персонал, щоб вони взяли з собою необхідний інвентар і потрібну побутову хімію.

До переліку робіт по експрес прибиранню квартири входить видалення забруднень з різних поверхонь, протирання пилу і полірування меблів, очищення фасадів меблів і побутової техніки, наличників на дверях, а також полірування металевих виробів, очищення плінтусів, миття або сухе прибирання підлог.

При необхідності будуть виконані відповідні роботи на кухні, у ванній кімнаті і туалеті. Йдеться про миття посуду (кількість і час обговорюються окремо), протирання і очищення стільниці, очищенні і дезінфекції раковини, унітазу і ванни, а також вологого прибирання підлоги.

Експрес прибирання квартири

Переваги експрес прибирання

  • Швидкість. У вас є всього 15 хвилин або півгодини? Не проблема! Фахівці з клінінгу впораються з прибиранням за відведену кількість часу, укомплектувавши бригаду великою кількістю людей. У кожного співробітника буде своя задача, щоб провести прибирання обраного місця швидко і якісно.
  • Економія власного часу. Часто буває, що за ці півгодини, відведені на прибирання, господареві квартири потрібно ще зробити масу справ, наприклад, доробити проект на комп’ютері або відлучитися – в цьому випадку також допоможе експрес прибирання. Замовник спокійно робить свою роботу, а клінери – свою.
  • Великий фронт робіт робиться за рекордний час. Тут важливо розуміти, що на велику площу знадобиться більше фахівців, які навіть за невеликий відрізок часу докладуть максимум зусиль, щоб помити і привести в порядок забруднену квартиру. Якщо потрібно по-швидкому прибрати всю квартиру, будинок або кімнату, співробітники клінінгової компанії швидко зорієнтуються і допоможуть навести порядок.

Особливості швидкого прибирання

Замовляючи таку послугу, важливо пам’ятати, що за швидкість роботи доведеться доплатити. Це пов’язано з тим, що якщо експрес прибирання не було замовлена ​​заздалегідь, то компанії буде потрібно час, щоб викликати співробітників і швидко сформувати бригаду, що потребує часу і грошової компенсації працівникам. Також важливо враховувати час на дорогу, яке знадобиться клінерам, щоб дістатися до вашого будинку.

При цьому експрес прибирання квартири не повинно асоціюватися з «абияк прибраною квартирою». Навпаки, збільшення швидкості ніяк не впливає на якість виконуваних робіт. Якість і швидкість забезпечується за рахунок залучення додаткових співробітників, а не за рахунок погано виконаного прибирання. За обумовлений час ваша квартира знову засяє чистотою і наповниться свіжістю, а всі речі будуть розкладені по своїх місцях.

Довірити експрес прибирання можна співробітникам компанії Profclean – вони професійно і якісно виконають прибирання і вкладуться у відведені терміни, використовуючи спеціальний інвентар і сучасну побутову хімію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *