Що таке прибирання квартир зі щоденною оплатою

Власники, які здають в оренду квартири подобово, часто стикаються з ситуацією, коли буквально після кожного постояльця необхідна чи не генеральне прибирання. Робити її кожен день самому дуже важко, тому оптимальним рішенням буде найняти службу клінінгу, яка надає послугу прибирання добових квартир.

Що відбувалося в квартирі власника за час оренди часом невідомо йому самому, і варіанти бувають найрізноманітнішими. Одна справа – залишене сміття і розкидані речі, і зовсім інше – розбиті вікна і поламані меблі.

Звичайно, щоб убезпечити себе від можливих наслідків власник з квартиронаймачем підписують договір про оренду або в усній формі обговорюють те, що прийнятно робити в квартирі, а що ні. Проте, життя постійно вносить свої корективи. У будь-якому випадку після закінчення оренди необхідно, щоб квартира знову була приведена в належний вигляд для подальшої здачі. І зробити це допоможуть професійні клінери.

уборка квартир с ежедневной оплатой

Що ви отримаєте, замовивши прибирання добових квартир?

Якісна прибирання квартир, що здаються подобово, включає:

  • прибирання ванної кімнати і туалету;
  • прибирання кухні;
  • усунення пилу зі всіх поверхонь;
  • очищення килимового покриття / миття підлоги;
  • чистку меблів.

У квартирах, що здаються подобово, проводиться вологе і сухе прибирання. Наприклад, підлогу миють спочатку вологою ганчіркою, (при цьому в воду додається дезінфікуючий розчин), а потім вже протирають насухо.

У кімнатах клінер протирає всі поверхні меблів (полиці, тумби, шафки і т.п.), чистить і дезінфікує дверні ручки, прибирає пил з предметів інтер’єру, карнизів, кондиціонерів, протирає плафони люстр і світильники. Якщо в квартирі проходила вечірка, то часто її гості залишають після себе гори сміття, що складаються з пластикового одноразового посуду, залишків їжі, аксесуарів для свята, папірців, які також збирає і виносить фахівець з клінінгу.

На кухні проводиться чистка раковини, видалення жиру і забруднень, миття витяжки, плити, видалення забруднень з стільниці та інших поверхонь, витирання пилу з полиць, тумб, шаф.

В санвузлах клинер миє і дезінфікує ванну або душову кабіну, унітаз, миє плитку на стінах і підлозі, протирає стельові світильники. При наявності іржі та нальоту на стінах також проводиться повне очищення поверхонь із застосуванням безпечних миючих засобів та подальшої дезінфекції.

При необхідності і погодженням із власником прибирання квартир зі щоденною оплатою включає в себе миття вікон, рам, підвіконь, укосів, чищення м’яких меблів, прибирання балкона, вивезення сміття.

Із завданням якісного прибирання добових квартир ефективно справляється сервіс Profcleaning. Всі фахівці нашої компанії мають відповідний досвід збирання, здійснюють її на високому професійному рівні. Співробітники Profclean мають весь необхідний інвентар для роботи – відра, пакети, телескопічні швабри, пилосос, якісні та безпечні засоби для чищення. Буквально протягом кількох годин квартира знову буде приведена в порядок і готова до заселення нового постояльця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *