Що включає в себе прибирання квартири після пожежі?

З надзвичайних ситуацій пожежа вважається найнебезпечнішою загрозою, оскільки може коштувати людського життя. Найчастіше він завдає непоправної шкоди приміщенню, роблячи його непридатним для житла. І навіть в легких випадках доводиться довго відновлювати будинок після пожежі. Як проводити клінінг після пожежі і що входить в перелік робіт – поговоримо в статті нижче.

Повернути постраждалій від пожежі квартирі первозданний вигляд – завдання не з легких. Прибирання приміщень після пожежі під силу експертам, що спеціалізуються на такому виді робіт.

Найголовніше, з чим стикаються мешканці після пожежі – це намертво в’ївшися запах гару, яким буквально просякнута кожна річ в будинку. І не тільки речі – стіни і стеля будуть покриті шаром сажі, що має специфічний запах, який без прибирання надовго поселяється в будинку.

Перелік робіт з прибирання квартири після пожежі

Як уже згадувалося вище, одна з головних задач для клінера – нейтралізація запаху після пожежі. Стіни і стелю потрібно спочатку очистити від шару кіптяви і сажі, і тільки після цього обробити спеціальними хімічними речовинами, які усувають їдкий запах. Використовуючи їх, вже на другу-третю добу запах диму повністю зникне.

Після цього потрібно оглянути вцілілі речі і зрозуміти, чи підлягають вони очищенні. Справа в тому, що деякі матеріали чудово вбирають шкідливі запахи після пожежі, і очистити їх повністю неможливо, доведеться тільки викинути.

Дуже часто при гасінні пожежі використовують пінні вогнегасники і воду, після чого до збирання після пожежі приєднується ще і прибирання від потопу, оскільки вологі стіни і меблі потрібно також осушити.

Потім збирають сміття і викидають все речі, які постраждали від пожежі і не підлягають відновленню. Деякі компанії надають послуги з утилізації речей після пожежі, оскільки вони небезпечні для навколишнього середовища.

Прибирання приміщень після пожежі

Після цього вимивають і очищають кожну поверхню, а також обробляють речовинами, які нейтралізують запах гару. Всі кімнати, кухня, коридор і санвузли також дезінфікуються і обробляються речовинами, які усувають стійкий запах диму. Прибирання квартири після пожежі може включати також озонування – таку послугу надають професійні клінери.

У деяких випадках необхідно видалити старі шпалери, реставрувати колір меблів та килимового покриття. Іноді після пожежі виявляється пошкодженою проводка, яку необхідно замінити. Ці послуги обговорюються окремо за додаткову плату. Важливо пам’ятати, що дешевше прибрати квартиру після пожежі, ніж зробити невеликий косметичний ремонт.

Кому краще доручити клінінг після пожежі?

Рекомендуємо для цієї мети залучити команду професіоналів. Наприклад, співробітників компанії Profclean. Те, на що у вас можуть піти місяці, кваліфіковані фахівці зроблять за кілька днів (залежить від ступеня пошкодження квартири).

Крім того, у профільних компаній є професійне обладнання (наприклад, теплові гармати, екстрактори і т. П.), З яким прибирання пройде набагато швидше і ефективніше.

Вартість робіт буде залежати від ступеня пошкодження квартири вогнем і водою, площі, кількості співробітників, задіяних на місці, а також термінів.

Клінери мають в своєму арсеналі безпечну побутову хімію, здатну впоратися з усуненням сажі і кіптяви на стінах, стелі і меблів. Також вони вимиють вікна, двері, фурнітуру, почистять плінтуса і підлоги. Зазвичай прибирання квартири після пожежі – це, по суті, її підготовка до ремонту. Зробити це максимально ретельно, якісно і в потрібні терміни – пріоритет для компанії Profclean.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *