Скільки коштує миття вікон в будинку?

Один з найважливіших показників чистоти в будинку – це вікна. Їх потрібно ретельно мити принаймні двічі на рік. В окремих випадках це потрібно робити ще частіше. Помити вікна на нижніх поверхах не складе труднощів, а ось якщо ви є власником квартири на верхніх поверхах, цю роботу краще всього довірити професіоналам. За невелику плату ви знімаєте з себе необхідність витрачати час на миття вікон, а в результаті отримуєте ідеально чисті скла, фурнітуру, відкоси та відливи.

Ціни на миття вікон в Києві: чи варта гра свічок?

На жаль, будь-які вікна з часом покриваються пилом і водним каменем, на них залишаються розводи від дощу і навіть бризки вуличного бруду. Якщо сучасні пластикові вікна не мити хоча б раз в сезон, вони покриються характерним жовтим нальотом, який неможливо буде видалити. Втім, помити вікна самостійно – завдання не з легких:

  • По-перше, важко правильно вимити відкоси, відливи, підвіконня, фурнітуру та скло. Вікно складається з великої кількості дрібних деталей, щільно прилягають одна до одної. Тільки професіонал здатний розібрати вікно, видалити бруд з найбільш важкодоступних місць і зібрати його назад, при цьому не пошкодивши жодної з них.
  • По-друге, не всі вміють правильно полірувати стекла, щоб вони блестіли. В-третє, вікна на висоті без автовишки, обладнання для промислового альпінізму та відповідних умінь помити не вийде. До того ж, якщо на них є решітки, то без спеціальних засобів дістатися до віконної поверхні буде важко. Очищаючи таке скло, фахівець не буде повністю знімати решітки, але при цьому зможе домогтися такого ж ефекту, як при звичайному митті вікон.

Ціни на таку послугу повністю виправдовують результат, якого вдається досягти. По-перше, ви заощадите свій час на малоприємною процедурою, а по-друге, позбавите себе від необхідності ризикувати здоров’ям і життям, намагаючись вимити стекла зовні на верхніх поверхах.

ціни на миття вікон в квартирі від компанії Profclean

Ціни на миття вікон в квартирі від компанії Profclean

Якісно і правильно вікна можуть вимити лише професіонали. Втім, багато людей побоюються, що вартість такої роботи виявиться занадто високою і беруться за справу самі. Насправді послуга мийки звичайних вікон є доступною. Оплата залежить від того, які саме вікна доведеться мити клінерам: одностулкові, двостулкові і тристулкові вироби, стулки еркерів, лоджій і балконів, балконні двері.

Варто також врахувати, що ціна очищення вітрин і дизайнерських вікон буде індивідуальною. Тут ключовий фактор – складність завдання, а не розмір скла (в квадратних метрах). Вся справа в тому, що 80% часу співробітників йде на миття склопакетів зсередини, а також очищення фурнітури, щілин, облямівок, карнизів, відкосів та гумок. Тому кількість витраченого часу в таких випадках не залежить від розмірів скла.

Якщо вам потрібно помити вікна в Києві вище 10 поверху, доведеться заплатити на 30% більше, а за усунення слідів скотча з рами додасться ще 50% до загальної суми. Актуальну ціну ви завжди можете уточнити у консультантів компанії «Profclean». При цьому менеджер виїде на об’єкт для оцінки обсягу робіт і орієнтовної вартості абсолютно безкоштовно. Звертайтеся до профі, і ваші вікна заблищать, як нові!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *