Скільки коштує професійне прибирання квартири в Києві?

Для кожного з нас чистота в будинку є одним з головних факторів, які визначають рівень комфорту і затишку приміщення. Повертаючись додому після важкого дня завжди хочеться приємно провести час з сім’єю, в чистій, доглянутій квартирі. Але по факту все виходить навпаки, адже вільного часу у сучасної людини зовсім небагато, а сама по собі квартира чистої не стане. Як результат – вечори за миттям посуду, столів, плити і ванною, а також морока з пилососом, вологе прибирання і вибивання килимів по вихідним. Все це забирає наш дорогоцінний час і без того висохлі сили.

У ситуації, коли чистоту навести необхідно, але не прибирання немає ні сил ні часу, на вам допомогу прийде професійна клінінгова фірма. Прибирання квартир в Києві – послуга затребувана, і ціна її може бути як дуже привабливою і доступною (послуги приватних осіб), так і більш високою (професійні компанії).

Чим зумовлена ​​така ціна на прибирання квартир в Києві і до кого краще звернутися, до професіоналів або приватній особі?

Якість прибирання. Викликаючи на будинок прибиральницю – до речі, так зазвичай підробляють вже немолоді жінки, які бажають мати дохід крім низьку пенсію – ви економите гроші, але в якості прибирання не виграєте. Навіть сильний фізично людина не здатна здійснити прибирання настільки добре, як це робить професійна техніка. Вартість клінінгового обладнання настільки висока, що приватні особи не можуть собі дозволити придбати всім необхідним. Професійна клінінгова фірма, навпаки, має великий асортимент потрібної техніки. Що стосується миючих засобів, то для великої компанії вони значно дешевше, так як замовляються оптом. Це дозволяє встановити лояльну ціну на послуги клінінгу.

Час збирання. Робота, на яку одній людині буде потрібно кілька годин, у команди професіоналів займе до півгодини часу. Це впливає на ціну послуги, не кажучи вже про те, як сильно це впливає на витрачений вами час.

Компетентність. Співробітники клінінгових компаній добре знають як поводитися з різними матеріалами, щоб в процесі прибирання не пошкодити їх цілісність і зовнішній вигляд. Особливо це стосується килимів, м’яких меблів і інших текстильних елементів. Замовляючи послуги прибиральниці ви не можете бути впевнені в її досвіді, навичках і компетентності.

Безпека. Послуги клінінгу від професійної фірми є більш безпечними, ніж звернення до приватної особи. Компанія завжди відповідає за сумлінність своїх працівників і піклується про сприятливу репутації. Що стосується звичайної прибиральниці, то ви не застраховані нічим від неякісного виконання роботи, нанесення шкоди і, можливо, навіть крадіжок.

прибирання після ремонту

Як формується ціна прибирання квартири в Києві?

Прибирання квартир в г. Киев здійснюється абсолютно в будь-якому районі і в будь-який зручний для вас час. Ціна буде залежати від типу збирання і площі приміщення. За типом прибирання поділяється на такі категорії:

  • генеральна;
  • підтримуюча;
  • після ремонту;
  • після пожежі та інші.

Генеральне прибирання включає в себе мийку і полірування всіх поверхонь, миття світильників, плінтусів, вологе прибирання (в тому числі і під меблями, відсуваючи її), чистку килимових покриттів і м’яких меблів миючим пилососом, видалення жиру з робочої поверхні кухні, чистку витяжки, сантехніки , кахлю.

Підтримуюча прибирання менш глибока. Вона має на увазі миття, грубо кажучи, тільки видимих ​​поверхонь.

Прибирання квартир після ремонту – справа клопітка. Будівельне сміття, пил, розлучення від різних матеріалів – все це необхідно повністю видалити щоб надалі дихати чистим повітрям. Прибирання після пожежі включає в себе не тільки ретельне миття всіх видимих ​​і невидимих ​​поверхонь, але і хімчистку килимів і м’яких меблів і видалення запахів.

Який би тип прибирання вам ні знадобився, звертаючись в клінінгову фірму ви можете бути впевнені в бездоганній якості робіт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *