Як почистити тканинну оббивку дивана

Як почистити диван від засаленість

Диван є предметом, яким домочадці користуються чи не найактивніше. Це дійсно універсальна меблі, яку можна використовувати як зону для відпочинку сім’ї, спальне місце для гостей і в багатьох інших випадках. Цілком закономірно, що і забруднюється диван так само інтенсивно.

Особливо сильно страждає тканинна оббивка. Крихти їжі, жирні плями, пил, бруд, шерсть домашніх тварин – причин, через які потрібно чистка дивана будинку, вкрай багато. Як і способів впоратися з цією проблемою.

почистить тканевую обивку дивана

Чистка м’якого дивана від пилу

Пил – головний ворог будь-якої людини. Це один з найпотужніших алергенів, тому важливо своєчасно позбавлятися від неї. Є два основних способи знепилити меблі:

  • вибити. Для цього слід підготувати пластмасову Вибивачка. Також буде потрібно волога простирадло. Її слід розстелити на дивані, і потім пробити всю поверхню вибивачкою. Таким чином пил виб’ється з оббивки і осяде на простирадлі, що не розійшовшись по кімнаті;
  • пропилососити. Для цього підійде пилосос зі спеціальною щілинний насадкою зі щетиною. Слід пройтися нею по всій площі і особливу увагу приділити складкам, западин і стиках між різними елементами.

З цим завданням впоратися найлегше. Але є завдання і складніше.

Чистка дивана будинку, коли він засалено

Засалена меблі виглядає жахливо. Щоб вирішити цю проблему, необхідно пройти кілька кроків:

  1. Позбутися від пилу способами, зазначеними вище.
  2. Посипати жирні ділянки крупною сіллю і залишити на годинник, щоб гранули ввібрали в себе максимум жиру.
  3. Змести вимішана сіль, позбутися від усіх решти забруднень, розлучень.

Як мийно-чистить хімії можна скористатися народними засобами (розчин нашатирю з водою 1: 1; розчин соди, мила і води; піна господарського мила) або ж спеціалізованими пінними засобами. При цьому ворсисту тканину краще чистити губкою або м’якою щіткою, а просту – звичайною тканиною.

Самостійна чистка м’якого дивана з тканинної оббивкою зазвичай приносить результат, але часто супроводжується розлученнями. Це справжній бич домашньої роботи з хімією. Розлучення виникають з різних причин: неправильно підібрана хімія, надмірний обсяг води в розчині, слабке ополіскування тканини від мильних засобів. Не допустити їх можна, використовуючи мінімум рідини, відразу прибираючи надлишки коштів чистими серветками, використовувати поперемінно суху і вологу тканину.

Чи варто братися за чистку дивана самостійно?

Всі народні способи очищення вимагають часу і не гарантують досягнення потрібного результату. Більш того, є великий ризик зіпсувати дорогу оббивку. На сучасному ринку представлена ​​величезна кількість потужної чистить і миючої хімії. Її грамотне та ефективне використання, а також застосування ефективних технік очищення вимагає спеціальних знань і досвіду. І все це є у наших майстрів.

Якщо ви хочете отримати гарантований результат, не боячись випадково зіпсувати дорогий предмет меблів – просто довірте цю роботу професіоналам і ви будете приємно здивовані. З «Profclean» ваш диван засяє первозданною чистотою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *