Як проходить прибирання квартири після ремонту: етапи і підходи до роботи

Нові шпалери, підлога та двері виглядають просто дивовижно, люстри і бра виблискують і іскряться, а затишний диван виглядає так, що так і хочеться плюхнутися в нього з розбігу. Про щось подібне ми мріємо, закінчуючи ремонт в квартирі. Але не тут-то було!

Коли останній цвях буде забитий, а остання планка паркету піднята на місце, мешканці квартири виявлять, що підлоги, стіни і стеля покриті будівельним пилом, чіпка бруд, що в’ївся в усі поверхні, а смуги від будівельного скотчу тримаються міцніше, ніж засохла вівсянка на тарілці.

Прибирання приміщень після ремонту – кому доручити?

Хтось скаже, що на цьому етапі його вже не злякає така дрібниця, як прибирання. А хтось розсудить, що непогано було б передоручити цю роботу комусь іншому і нарешті відпочити. Якщо ви не хочете воювати з брудом після ремонту, звертайтеся до професіоналів. Це не марна трата грошей, і ось чому.

Прибирання приміщень після ремонту

  1. Фахівці знають, як видалити будівельний скотч і прибрати з поверхні підлоги плями фарби або будівельної суміші. Вони застосують відповідну побутову хімію для кожного забруднення в залежності від його типу. Саме правильний підбір побутової хімії допоможе уникнути подряпин або потертостей, які неминуче з’являються в тому випадку, якщо господарі намагаються віддерти плями з поверхонь домашніх покриттів ножем.
  2. В арсеналі звичайної людини – лише ганчірки і звичайний пилосос. Клінери привезуть з собою промислові пилососи, екстракторним машини та інші пристрої для професійного прибирання. Спеціальна техніка дозволяє провести глибоке очищення м’яких поверхонь і усунути з їх товщі навіть будівельну дисперсную пил.
  3. Деревина різних сортів, композитні матеріали, кришталь, натуральний камінь, скло, текстиль різних видів і багато інших інтер’єрні матеріали потребують “індивідуальному підході”. Майстер підбере для всіх поверхонь в будинку відповідні хімічні засоби для чищення, які їх не зіпсують.

Професійні клінінгові фірми надають цілий комплекс “післяремонтних” послуг:

 • вивезуть сміття;
 • приберуть пил і бруд з підлоги, стін і стелі;
 • помиють санвузли, радіатори, світильники, меблі, вікна, відкоси і балкони, двері і дзеркала;
 • здійснять хімчистку м’яких меблів;
 • дезінфікують приміщення.

Прибирання в квартирі після ремонту – це тривалий і трудомісткий процес. А якщо потрібно зробити прибирання в офісі або котеджі, то це справа точно потрібно довірити команді фахівців. Штатна прибиральниця офісу буде дуже довго боротися з будівельною брудом, та й навряд чи вона впорається з плямами фарби і іншими стійкими забрудненнями. Найважче завдання – це прибирання в котеджі. Після ремонту в котеджі доведеться проводити в порядок не тільки сам будинок, а й присадибну ділянку. Професійні прибиральники швидко очистять всі поверхні в квартирі, офісі або на присадибній території. Звертайтеся в “Profclean“, ми зробимо всю брудну роботу за вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *