Як розрахувати вартість прибирання квартири?

В чисте житло повертатися завжди приємніше, тим більше якщо знаєш, що самостійно робити прибирання не доведеться. Замовте послуги професіоналів, і ви зможете відпочити на дивані з книжкою в той час, поки клінери будуть приводити ваше житло в порядок! Адже не дарма кажуть – вічно можна дивитися на вогонь, воду і на те, як інші люди працюють. У цій статті розповімо, скільки коштує прибирання 1-кімнатної квартири, а також житла великої площі, і від чого залежить ціна на такі роботи.

Чому варто замовити прибирання у професіоналів

Уявіть собі: ви приходите додому в п’ятницю ввечері, а там … невже знову доведеться витрачати кілька дорогоцінних годин суботнього ранку на чистку плити і сантехніки? Звичайно ж ні. Запросіть команду фахівців, і вони все зроблять за вас. Ось лише кілька вагомих причин довіритися професіоналам з досвідом.

  1. Екологічні миючі засоби. Клінери застосовують виключно безпечні для здоров’я миючі засоби. Екосклади не осідають на меблях і не викликають алергію.
  2. Повна дезинфекція. Професіонали не тільки вимиють, але і продезинфікують сантехніку і кухонні поверхні. При бажанні ви можете замовити повну обробку антисептиками всіх поверхонь в будинку. Якщо вас цікавить, скільки коштує прибирання 2-х кімнатної квартири і додаткова дезінфекція, ви завжди можете уточнити фінальну вартість у менеджера «Profclean».
  3. Спеціальне обладнання. Клінери привезуть з собою екстракторну машину і інше розумне обладнання, призначене для збирання.
  4. Професійні знання. Коли клінінгові компанії стверджують, що їх співробітники мають необхідні вміння, то клієнти часом роблять висновок, що це просто «красиві слова». Насправді клінери розбираються в різних видах забруднень (будівельний скотч, в’їдаються пил, плями від фарбувальних речовин і т.д.) і різних миючих хімічних речовинах. Вони знають, як очистити той чи інший матеріал, не заподіявши йому шкоди і не залишивши на його поверхні подряпин.

Чому варто замовити прибирання у професіоналів

Скільки коштує прибирання 3-кімнатної квартири в Києві?

Ціна прибирання буде залежати від трьох головних чинників:

  • Розмір квартири. Як правило, клінінгові компанії виставляють фіксовану ціну для квартир різного розміру (наприклад, 33-40 метрів квадратних). Прибирання в приміщеннях більше 100 метрів квадратних має договірну ціну.
  • Перелік робіт. На сайті компанії ви завжди можете знайти повний список робіт, які виконуються під час прибирання квартири. Якщо ви замовляєте послуги з додаткового списку (наприклад, миття кришталевої люстри, внутрішніх поверхонь меблів або чищення жалюзі і рулонних штор), доведеться додати їх вартість до основної суми.
  • Фронт робіт. На місце безкоштовно виїде оцінювач. Майстер визначить ступінь забруднення приміщення і обговорить з клієнтом умови виконання замовлення.

Звертайтеся в «Profclean», і вам не доведеться витрачати на прибирання власні вихідні. Фахівці приведуть вашу квартиру в порядок швидко і професійно. Вже через кілька годин після приїзду команди ваша квартира буде блищати, а настрій швидко покращиться!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *