Як зрозуміти, що настав час чистити ковролін?

Ковролін – це сучасне підлогове покриття, одне з кращих і найбільш універсальних серед усіх існуючих аналогів. Його головна особливість полягає в тому, що він розстилається по всій площі приміщення і кріпиться до підлоги за допомогою двостороннього скотча або клею.

Ковролін має масу переваг, включаючи підвищення рівня комфорту, відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості, приємний і естетичний зовнішній вигляд, високу пиловідштовхуючі властивості і багато інших. Зважаючи на це він використовується не тільки в житлових будинках і квартирах, але і в офісних центрах.

Через інтенсивні навантажень ковролін має властивість втрачати свою презентабельність і приємний зовнішній вигляд. Найчастіше причинами забруднень є брудне взуття, будівельно-ремонтні роботи, переїзди, затоплення, упущені їжа і пролиті рідини, а також багато інших чинників. І тут важлива своєчасна чистка ковроліну на дому або в офісному приміщенні.

Як зрозуміти, що потрібно хімчистка ковроліну в офісі?

Насправді визначити момент, коли пора впритул зайнятися килимовим покриттям і повернути йому колишню чистоту, досить складно. Найбільш характерними ознаками є:

  • затоптаний зовнішній вигляд, нерівномірна висота ворсинок;
  • втрата виробом яскравості кольору, утворення плям сіруватого відтінку;
  • надмірна запиленість і візуальні забруднення.

Зазвичай це свідчить про те, що тягнути більше нікуди, і пора зайнятися хімчисткою. В іншому випадку є ризик, хто ковролін стане розсадником хвороботворних бактерій і кліщів, здатних завдати великої шкоди здоров’ю людини. До того ж, скупчення бруду і пилу стають причиною швидкого руйнування структури виробу. Та й брудне покриття просто виглядає неестетично.

Чим краще чистка ковроліну на дому від професіоналів?

Багато наших клієнтів, перш ніж звертатися в «Profclean» намагаються самостійно почистити ковролінову підлогу. Це вимагає наявності певного практичного досвіду і знань по використанню тих чи інших миючих засобів, інструментів стосовно забруднень різного ступеня інтенсивності. Без цього є значний ризик пошкодити структуру ковроліну або зіпсує колір, який стане нерівним по всій площі.

Майстри клінінгового сервісу «Profclean» вміють працювати з усіма типами покриттів, усувати забрудненість будь-якої складності. Для цього в їх арсеналі є передова миюча і чистяча хімія, а також вся необхідна техніка та інструменти для високоякісної чистки ковроліну в офісі, квартирі або на будь-якому іншому об’єкті.

Послуга чистки ковролінового покриття включає в себе наступні процедури:

  • видалення пилу, забруднень вакуумним способом;
  • нанесення розчину для максимального очищення;
  • очищення механічним способом;
  • при необхідності задіяння потужних засобів для виведення плям для самих уїдливих плям;
  • промивка та ополіскування ворсу від залишків хімічних засобів;
  • просушка ковроліну до повного висихання.

Ми пропонуємо якісні недорогі послуги з виїздом команди клинеров на об’єкти в зручний для клієнта час. Все, що від вас вимагається – залишити заявку на послугу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *