Чи варто ризикувати і самому мити вікна на балконі?

Все більше і більше киян обзаводяться заскленими балконами. Переваг від теплого балконного скління дійсно багато – від додаткових квадратних метрів для свого житла до зниження витрат на опалення завдяки додатковому утепленню. А ось недолік тільки один, але серйозний.

Тепле балконний скління пропускає 80-85% сонячного світла, але тільки коли скла зберігають чистоту. А адже кожній людині відомо, що виходять на вулицю вікна забруднюються досить швидко і сильно. Це дуже знижує рівень освітленості кімнати, не кажучи вже про естетичність брудних стекол.

мытьё окон на балконе

Чому миття вікон на балконі – складне завдання?

Якщо стулки ще можна почистити самостійно, то ось помити вікна на балконі часто виявляється нездійсненним завданням, тому що:

  • складно підібрати ефективні миючі засоби;
  • непросто мити скла так, щоб зовсім не залишалося розлучень;
  • важко очищати глухі віконні стулки зовні;
  • можна елементарно боятися висоти, що актуально для балконів з другого поверху і вище.

Найбільше проблем викликає мийка балконних вікон, особливо зовні. Це дійсно страшно і складно, особливо при відсутності спеціальних навичок і устаткування для безпечної роботи. Але ж питання чистоти потрібно якось вирішувати, і найкращим виходом буде звернутися в компанію «Profclean».

Кваліфіковане миття вікон на балконі від професіоналів

Ми позбавимо вас від труднощів і допоможемо знову насолоджуватися навколишніми пейзажами крізь кришталево чисте балконний скління. Клінери нашої компанії мають у своєму розпорядженні достатній досвід і знання різних способів, як відмити вікна не тільки всередині, а й зовні. А ми забезпечуємо їх всім необхідним інвентарем та витратними матеріалами для цього.

Спосіб мийки балконних вікон залежить від типу скляної поверхні (тоновані, дзеркальні вікна і т.д.), а також особливостей забруднення (пил, бруд, відкладення та інші). Щоб домагатися бездоганних результатів, майстри «Profclean» використовують професійну хімію, яка відмінно чистить і не залишає розлучень.

Більш того, миття вікон – це комплексна послуга нашої компанії, яка також включає:

  • чистку підвіконь, карнизів, укосів і відливів;
  • мийку рами з обох сторін і междурамного простору.

Навіть якщо ваш балкон знаходиться на висоті або, навпаки, на першому поверсі і захований за гратами – ви маєте право на чисті вікна. І ми зробимо так, що вони для вас засяють.

Скільки коштує помити вікна на балконі?

«Profclean» пропонує абсолютно прозорі розцінки на послуги, тому вже на етапі першого дзвінка ви будете знати приблизну вартість. В цілому, вона залежить від типу вікна і кількості стулок. Це обумовлено тим, що послуга має на увазі під собою досить складну підготовку і виконання мінімум п’яти видів робіт. З прайс-листом ви можете ознайомитися на відповідній сторінці нашого сайту. Наші менеджери завжди на зв’язку і готові відповісти на всі ваші запитання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *