Хімчистка штор: 6 причин звернутися в клінінг-компанію

Власники штор навіть не здогадуються, як багато пилу з часом накопичує цей красивий віконний текстиль. Штори та гардини шиють з важких, щільних тканин, які не пропускають яскраве світло. Очистити таку тканину непросто: при неправильному пранні вона може сісти, злиняти або втратити колір. Структура текстилю також може виявитися порушеною. Ми зібрали для вас 6 причин, за якими хімчистку штор краще довірити професійним клінерам.

Оцінка тканини

Перш ніж приступити до роботи, фахівці визначать тип тканини, її властивості і стійкість фарбування. Вони також вивчать особливості структури текстилю. Після цього клінери підберуть оптимальні миючі засоби, які допоможуть дбайливо усунути пил, бруд і плями.

Прання «на вазі»

Якщо штори дуже міцно закріплені або їх неможливо зняти з карниза, то клінери усунути забруднення на вазі «сухим» методом. Фахівці опрацюють тканину спеціальними речовинами, в окремих випадках – із застосуванням пара. Для цього використовуються тільки екологічно чисті, безпечні і нетоксичні миючі склади. Після очищення хімічний розчин буде повністю видалений з товщі текстилю, тому вам не доведеться дихати хімічними ароматами. Суха хімчистка – це швидко і легко. На процедуру піде зовсім небагато часу – близько 1-1,5 години.

Робота з дизайнерськими шторами

Якщо штори потребують глибокої обробки, клінінгова компанія може забрати виріб в хімчистку в промислових машинах замкнутого циклу. Дизайнерські ламбрекени та гардини, а також штори з дорогих тканин рекомендується чистити саме в цеху. Клінери врахують абсолютно всі особливості матеріалу і обробки (вишивка, декоративні і виступаючі елементи і т.д.). Найчастіше синтетичні фіранки піддають акваочистці, а вироби з натуральних тканин приводять до ладу, застосовуючи сухий метод.

Хімчистка штор, гардин і тюлі в Києві

Захисний концентрат

В процесі очищення штори дезінфікують, а після обробляють спеціальним екологічним захисним складом, який продовжить термін експлуатації текстилю.

Швидко

Замовлення буде виконано протягом 2-3 робочих днів в цеху або за кілька годин на місці. Вам не доведеться витрачати гроші і час на проїзд до хімчистки – фахівці самі заберуть штори і привезуть їх назад.

Гарантія збереження розміру, кольору і т.д.

Штори повернуть вам чистими, запашними і в ідеальному стані. Виріб не втратить вихідний колір, воно навпаки стане яскравішим і свіже на вигляд. Професіонали дають гарантію на свою роботу.

Щоб не зіпсувати дорогий виріб, зверніться в спеціалізований сервіс. Хімчистка штор в Києві – це завдання для компанії «Profclean». Ми зробимо за вас всю складну роботу, а ви зможете витратити заощаджений час на відпочинок і саморозвиток! Наші співробітники пройшли відповідне навчання, тому відмінно розбираються в видах тканин і їх властивості. Вони розкажуть вам про особливості вашого домашнього текстилю, дадуть відповідь на всі питання і знімуть штори з будь-якої висоти!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *