М’який кутовий диван – це улюблене місце для сну, читання, спілкування, серфінгу в інтернеті і навіть для легкого перекусу. У м’якому куточку люблять посидіти і дорослі, і діти, і домашні тварини. Але чим активніше меблі експлуатують, тим швидше вони втрачають «свіжість». Уже через рік такого використання на підлокітники дивана з’являться характерні потертості, а оббивка покриється плямами від їжі і напоїв. Можна спробувати привести меблі в порядок своїми силами. На це будуть потрібні гроші, час і сили. Крім того результат може виявитися непередбачуваним, тому краще довірити хімчистку кутового дивана професіоналам.
Наслідки самостійного чищення
У будинку є предмети, які неможливо повноцінно очистити «домашніми» методами. До цієї категорії належать подушки, килими і дивани. Але економні українці не звикли поступатися позиціями без серії відчайдушних спроб. Деякі люди впевнені: нема чого платити фахівцям, якщо можна все зробити самому. Вони озброюються розчином порошку, засобом для виведення плям, щітками і приймаються за справу. На жаль, результат домашньої «хімчистки» часто залишає бажати кращого.
- Звичайна побутова хімія не підходить. Якщо ви неправильно налаштуєте режим прання, то речі можуть зіпсуватися. Точно так само справи йдуть з диваном – миючий засіб для меблів потрібно підбирати з урахуванням особливостей матеріалу. Часто в домашніх умовах застосовують «універсальний» засіб – звичайний пральний порошок. У хід також часто йдуть інші хімічні концентрати для текстилю та навіть їдкі склади. Після використання непризначених для меблів агресивних концентратів і порошків на поверхні оббивки можуть з’явитися «законсервовані» плями, розводи і пошкоджені ділянки. Крім цього, тканина може злиняти, втратити яскравість або сісти. Неправильне очищення знижує термін експлуатації меблів.
- Глибоке очищення. Пил, пилові кліщі і продукти їх життєдіяльності з часом накопичуються не тільки в текстильній поверхні, але і в глибині оббивки. Очищаючи диван будинку, ви не зможете усунути бруд з товщі м’яких меблів. Текстиль «посвіжішає», але домочадцям знову доведеться дихати пилом. А пилові кліщі можуть спровокувати серйозну алергію.
- Плями. Диван – це дуже важкий в очищенні предмет інтер’єру. У домашніх умовах практично неможливо усунути застарілі плями від крові, біологічних рідин, маркерів, фарб, вина, кави, чаю, соку, жиру або косметики. У більшості випадків при домашньому очищенні плями з твердими корочками лише «розповзаються» по оббивці.
- Екологічність. Хімічний розчин дуже важко вимити з тканини без спеціальної техніки, тому в майбутньому жителям будинку доведеться їм дихати.
Хімчистка кутового дивану – це завдання для команди клінерів. Фахівці проведуть очистку в присутності клієнта. Хімчистка кутового дивана на дому позбавляє вас головного болю з приводу транспортування меблів. Вони підберуть миючі засоби з урахуванням типу оббивки, а застарілі плями видалять вручну. Професіонали використовують тільки екологічні сертифіковані миючі засоби та промислову техніку – потужні пилососи та екстракторним машини для глибокого очищення оббивки від пилу. Після такого очищення меблі висохнуть вже через добу.