Хімчистка матраців в Києві: наводимо спальне місце в порядок

Витерти пил, викинути сміття, пропилососити і вимити підлогу, скласти речі – звичайна щотижневе прибирання складається з цих простих дій. Пункт «очищення матраца» рідко входить навіть в програму генеральної сезонної прибирання. Тому з часом спальне місце (навіть незважаючи на регулярну зміну білизни) перетворюється в один з найбрудніших об’єктів в будинку.

Людина проводить в ліжку багато годин щодня, тому на поверхні матраца збираються волосся, крихти, дрібні лусочки шкіри, піт і т.д. У ньому осідає пил, а з часом селяться небезпечні мікроорганізми. Вчені підрахували: якщо матрас не чистився останні 5 років, в ньому накопичилося близько 2 кілограмів пилу і клітин епідермісу. Це ідеальне місце проживання для пилових кліщів, які викликають серйозні алергічні реакції. Почистити спальне місце на ліжку самостійно неможливо. З цим завданням впорається тільки професійна хімчистка матраців. Ціна на цю послугу повністю себе виправдовує, адже робити таку процедуру можна лише раз на півроку.

Чому важливо, щоб матрац був чистим?

  1. Пил – один з головних джерел алергії. Пилові кліщі і продукти їх життєдіяльності поступово накопичуються в матраці і можуть стати причиною поганого самопочуття. Пилові відкладення можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю дітей і є проблемою навіть для людей, які не схильні до алергічних реакцій. Тому чистота матраца – це питання збереження здоров’я.
  2. Брудний матрац з часом накопичує неприємний запах, що теж не сприяє здоровому відпочинку.
  3. З часом на матраці з’являються плями від пролитих рідин, позбутися яких підручними засобами не завжди виходить.

Багато людей з ентузіазмом «гуглять» методи очищення і беруться за справу самостійно. Але професіонали не рекомендують починати домашню очистку. Вони впевнені: танці з бубном протягом декількох годин можуть не принести потрібних результатів. Для різних плям потрібно підбирати спеціальні засоби. Та й самостійно видалити пил з товщі матраца і позбутися від кліщів вам точно не вдасться.

Як команда «Profclean» очистить ваш матрац?

Хімчистка матраців на дому в Києві – це звична завдання для професіоналів. Наша команда подарувала комфортний і безпечний сон сотням сімей. Звертайтеся в компанію «Profclean» – ви можете розраховувати на кілька важливих переваг.

Матрац не доведеться везти в хімчистку. Ми приїдемо на місце і очистимо його прямо у вас вдома!
Ми візьмемо з собою все необхідне обладнання і безпечні, екологічні миючі засоби.

Для глибокого очищення матраца команда використовує екстракторного машину. З її допомогою фахівці розпиляють рідина з миючим засобом в товщу матраца, а потім, коли вона вбере бруд і пил, видалять її з вироби, зробивши матрац ідеально чистим і свіжим.

Ми знайомі з усіма видами матрацній оббивки і внутрішніх наповнювачів і знаємо, як працювати з будь-яким матеріалом.

Хімчистка матраців в Києві – це не примха, а хороша інвестиція в комфортний, спокійний і здоровий сон. Нехай кожна ніч приносить перезавантаження і приємний відпочинок!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *