Хімчистка матраців: на що звернути увагу?

Як відбувається хімчистка матраса в Києві?

Професійні компанії пропонують свої послуги з виїздом на дім. Тоді вам не потрібно перейматись про транспортування товару або інших тонкостей процесу очищення. Бригада спеціалістів приїде на місце з усіма необхідними пристосуваннями і проведе роботу.

Хімчистка матрасів включає кілька етапів:

  • виведення плям і обробка чистячими засобами;
  • видалення неприємних посторонніх запахів;
  • відновлення кольору.

Спеціалісти рекомендують проводити професійну чистку матраців у домі не рідше двох разів на рік. Це обезопасить вас від виникнення алергічних реакцій та інших неприємних наслідків. Не варто заощаджувати на службі чистки матрасу. Пам’ятайте, професійна робота з використанням якісних чистячих засобів не може коштувати дешево.

Чим загрожує грязний матрас?

Матрас в невідповідному стані – це ідеальне середовище для розвитку мікробів і бактерій. Лікарі запевняють, що 90% нечистих матраців є ареалом для піскових кліщів та інших патогенних мікроорганізмів. Для людини це пряма загроза виникнення алергічних реакцій, проблем з дихальними шляхами, шкірою тощо.

Пилові кліщі живуть в матрацах, подушках, коврах та на інших поверхнях у вашому домі. Якщо ви регулярно проводите професійну чистку коврів, але при цьому забуваєте про матраци, не варто думати, що ви в безпеці.

Продукти життєдіяльності кліщів містять спеціальні ферменти, які є сильними алергенами. Постійний контакт з ними призводить до іррагування та набряку слизової оболонки дихальних шляхів. У результаті з’являється алергічний риніт, астма, дерматит, а в самих тяжких випадках можливий навіть набряк Квінке.

Регулярна професійна чистка матрасів у Києві обезопасить вас від усіх цих проблем. Якщо вам не подобається можливість зустрічі з пиловими кліщами, довірте роботу по їх усуненню спеціалистам с великим досвідом. Тільки так ви можете бути впевненими в тому, що чистка матрасів пройде якісно і результативно. Профессіонали використовують якісні засоби та спеціальне обладнання, яке видаляє всю плівку, бруд та мікроорганізми з поверхні та наповнення виробу. Хімчистка матрасів в Києві – це не “каприз”, а гостра необхідність для людей, які піклуються про здоров’я своїх близьких.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *