Миття вікон – прибирання для «блиску»

Вирішивши вимити вікна, власник квартири стикається з цілою низкою проблем. По-перше, як вимити вікно зовні на висоті вище 3 поверху? У людини, яка ніколи не займалася промисловим альпінізмом, навряд чи знайдеться спеціальне спорядження, що дозволяє вимити скло на висоті. По-друге, як натерти скло до блиску? Адже хочеться, щоб воно не просто було чистим, але і сяяло!

Кращі пейзажі завжди відкриваються через чисті вікна! Вікна висотного багатоквартирного будинку, еркер, лоджія, зимовий сад, вітражі – фахівці «Profclean» впораються з будь-яким завданням. Щоб повністю очистити вікна від будь-яких забруднень, ми вимиємо їх із застосуванням спеціальних розчинів. Співробітники компанії «Profclean» не використовують шкідливу для здоров’я токсичну хімію, тому ви можете не турбуватися про своє здоров’я.

Миття вікон в квартирі на висоті

Рано чи пізно зовнішні елементи новеньких вікон – відкоси і сливи покриються товстим шаром бруду. На них накопичиться пил і шкідливі мікроорганізми, які будуть потрапляти в приміщення при провітрюванні.

Не варто самостійно мити вікна на висоті або просити про це домробітницю, адже це небезпечно для життя! Таку роботу потрібно довірити фахівцям. Вони вимиють вікна зовні на будь-якій висоті, а також очистять металеві решітки та звід балкона.

Миття вікон в Києві за вигідними цінами

Чергове прибирання

Пластикові деталі виробів обов’язково потрібен час від часу протирати від пилу, інакше вони потемніють, і цей наліт вже не вдасться усунути. Більш того, якщо вікно буде брудним зовні, то навіть після генерального прибирання квартира буде виглядати «несвіжою». Якщо ви хочете жити в чистому приміщенні, але не хочете витрачати час на очищення віконних конструкцій, звертайтеся в спеціальні клінінг-сервіси. Це гарантія швидкої ефективної роботи і вашої безпеки.

Мийка після ремонту

У процесі ремонту на скло можуть потрапити бризки цементу, фарби і побілки. Скло нових вікон також заклеюють скотчем і плівкою, а сліди від цих матеріалів дуже важко усунути. Якщо ви хочете швидко очистити вікна від всіх будівельних сумішей і слідів, зверніться до професіоналів. Це особливо важливо в тому випадку, якщо вікно доповнює мармурове підвіконня, адже натуральний камінь потрібно очищати тільки спеціальними засобами.

Як часто проводити миття вікон в квартирі?

Рекомендації по періодичності прибирання в конкретній квартирі залежать від багатьох факторів: пори року, поверховості і навіть клімату. Вікна потрібно мити хоча б раз в сезон, а якщо ви живете на одному з перших 5 поверхів поруч з трасою – раз на місяць. Навіть якщо квартира знаходиться вище 10-го поверху, вікна все одно з часом будуть покриватися пилом і водним каменем.

А ось якщо ви недавно поміняли вікна, то через деякий час варто замовити не тільки миття вікон, а й прибирання в кімнаті після ремонту, адже дрібна будівельний пил покриє всі поверхні. Співробітники клінінгової фірми «Profclean» швидко вимиють вікна і нададуть гарантію на свою роботу. Скло у вашому домі буде блищати!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *