Миття вікон без розлучень: поради і засоби

Рано чи пізно кожна господиня будинку згадує про те, щоб потрібно начисто вимити вікна. Забруднені скла, окроплені дощем, псують інтер’єр приміщення і настрій. Щоб завжди дивитися позитивно на речі, потрібно як слід очистити їх. Але як помити вікна без розлучень? Про це розповість наша стаття.

мойка окон

Сьогодні ринок пропонує достаток очищає продукції. Але не можна не згадати про народні прийоми, що не менш ефективні. Головне, щоб не залишалося патьоків. Давайте нарешті розберемося, як правильно мити вікна.

  • Займатися миттям краще в похмуру погоду. Сонячні промені моментально висушують миючі засоби, після чого можуть утворитися розлучення.
  • З метою очищення можна скористатися простим мильним розчином. У вас повинна бути одна ємність зі звичайною водою, друга – з мильною, а також дві ганчірки.
  • Спочатку протирайте вікна мильним засобом, а потім звичайною чистою водою.
  • Далі скла протираються сухою мікрофіброві ганчіркою, яка ідеально підходить для скла.
  • По закінченню протріть скла звичайної газетою для вбирання всієї вологи і додати блиску. Це досить старий, але перевірений роками метод, як мити вікна без розлучень.
  • А для додання додаткового блиску, можна нанести засіб для чищення для вікон на газетку і додатково протерти.

Якщо ви вирішили заощадити час і сили – наша компанія пропонує вам свої професійні послуги та допоможе мити вікна без розлучень.

Які існують інші засоби?

Як вимити вікна, якщо немає фінансів на покупку дорогих товарів? Можна скористатися народними засобами. Наприклад, в якості очищувача може використовуватися підсолена вода з декількома краплями оцту або нашатирного спирту. Далі буде потрібно вимити стекла чистою водою, протерти висохлої ганчіркою і натерти газеткою.

Як мити вікна, використовуючи промислові продукти? У складі подібних засобів зазвичай міститься спирт. Чи є сенс переплачувати за таке задоволення? Так, якщо ви будете застосовувати їх для очищення пластикових рам. Для дерев’яних традиційних рам підійде звичайна мильна вода. Чи не рекомендовано користуватися содою або пральними порошками, так як є ризик появи жовтизни на білих рамах і призвести до появи подряпин.
Для миття віконних конструкцій можна купити скребки з гумовою накладкою. Переміщення потрібно виконувати по горизонталі, прибираючи всю воду вбік. Багато хто віддає перевагу м’які тканини без ворсу.

Як помити вікна на висоті, якщо немає спеціального обладнання і досвіду в цій галузі? В такому випадку необхідно звернутися в клінінгову компанію Profclean. Наші фахівці добре знають, як швидко помити вікна на висоті, не залишаючи розлучень.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *