Правила експлуатації диванів з натуральної шкіри

Диван з натуральної шкіри – це презентабельний і дорогий предмет меблів. Хочеться надовго зберегти його первісний вигляд і уникнути пошкоджень. Пам’ятайте про те, що чистка дивана, проведена в домашніх умовах сумнівними засобами, призводить до втрати його вишуканого зовнішнього вигляду. Саме тому краще довірити це питання кваліфікованим професіоналам.

чистка дивана

Правила експлуатації шкіряних диванів

Унікальна і неповторна шкіра потребує регулярного догляду. Вам необхідно пам’ятати про існування важливих правил, які продовжать термін служби меблів.

  1. Водопровідна вода згубно впливає на матеріал, оскільки вона руйнує його верхній шар захисту. В результаті диван з часом покривається тріщинами і втрачає свою еластичність. Якщо вам знадобилася чистка диванів, звертайтеся до фахівців. Вони не користуються водопровідною водою, оскільки у них в арсеналі є більш ефективні засоби.
  2. Очищаючи шкіряні вироби, не можна користуватися речовинами агресивного походження. Це спирти, порошки та промислові засоби для позбавлення від плям. Вони діють на матеріал негативно, пошкоджуючи шкіряну поверхню.
  3. Якщо в будинку є домашні тварини, стежте, щоб вони не дряпали поверхню таких меблів, адже тоді вам знадобиться капітальний її ремонт.
  4. Така оббивка моментально поглинає різкі запахи і зберігає їх на тривалий час, тому вимагає дбайливого ставлення щодо цього.
  5. При неякісної обробці шкіри вона буде реагувати на барвники, тому доведеться відмовитися від кольорових пледів і подушок.
    Якщо на шкіряному дивані з’явилася пляма, чищення м’яких меблів на дому від нашої компанії стане відмінним варіантом. Ви зможете впоратися з проблемами, не зіпсувавши дорогий диван. Він знову стане стильним і красивим, а ви заощадите чимало свого часу, грошей і сил.

Переваги послуг професіоналів

Хімчистка на дому – це відносно нова послуга, яку встигли оцінити багато людей. Вона дуже подобається тим, хто не любить робити прибирання. Звертайтеся до наших професіоналів. Вони допоможуть уберегти ваш диван від деформацій і пошкоджень, які виникають від самостійного чищення.
Вагомою перевагою є те, що в арсеналі у наших фахівців є всі необхідні інструменти і засоби. У складі речовин немає компонентів, які могли б зашкодити здоров’ю людини. Саме тому замовляти подібні послуги можуть навіть алергіки, що не переносять запаху побутової хімії.

Після хімчистки ваш диван стане яскравішим і красивіше. Ви зможете насолоджуватися його виглядом протягом тривалого часу. Професіонали впораються навіть з засохлими плямами, які з’явилися багато днів тому. Пам’ятайте про те, що робити щось самостійно не варто, Довертесь тим, у кого є відповідний досвід, вміння і знання.

Телефонуйте нам, наші співробітники приїдуть за вказаною адресою в найближчим часом. Тепер у вас є безпечне рішення проблем із забрудненнями і можливість заощадити власний час.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *