Прибирання в будинку: поради для берегинь домашнього затишку

У наш час думка про те, що жінка повинна приводити будинок в порядок, стає стереотипом. Представниці прекрасної статі зайняті роботою або іншими справами, і прибирання в будинку ніяк не вписується в їхні плани. Вони все частіше доручають це домробітницям або фахівцям фірм, які надають послуги клінінгу. Але є і ті, хто не бажає довіряти створення домашнього затишку стороннім людям. Вони вважають за краще приводити своє житло в порядок самостійно.

уборка дома

Щоб прибирання в будинку була більш ефективною

Перетворіть трудомісткий процес прибирання будинку в приємну рутину: змініть своє ставлення до нього. Адже ви робите затишок і комфортні умови для себе і своєї сім’ї.

Прибирання в кімнаті і будинку в цілому повинна проводитися регулярно. Чи не зволікайте її, здійснюючи раз в якийсь час. А ще краще, привчіть всіх членів сім’ї залишати за собою порядок і тоді навести чистоту стане набагато легше. Прибирайте в будинку як мінімум раз на тиждень. Набагато простіше, наприклад, просто протирати кахель постійно, ніж чистити його раз на місяць, доклавши певних зусиль.

Прибирання в будинку – термінова і вимушена

Термінова – це та, яка запобігає глобальний безлад і проводиться, як тільки ви помітили, наприклад, кілька плям на столі, плиті або раковині. Таку прибирання потрібно робити, щоб постійно наростаючим хаос не став природним явищем для вас і ваших рідних.

Вимушену здійснюють після того, як нехтували порядком на протязі тривалого часу. Її найбільший мінус в тому, що після довгого скупчення бруду, пилу, нальоту і т. Д. Ваше майно може зіпсуватися. Звичні миючі та чистячі засоби можуть не впоратися з великою кількістю забруднень, і потрібно буде застосовувати ті, дія яких сильніше. Це теж негативно впливає на зовнішній вигляд речей в будинку. Щоб уникнути негативних наслідків, краще віддайте перевагу термінової прибирання.

Крім цього, ви можете скласти план виконання певних видів роботи по дому. Наприклад, мийка плити на кухні по середах, а чистка раковини у ванній по суботах. Посуд мити відразу після їжі, а прати штори три рази в рік. Такий метод планування прибирання допоможе вам досягти регулярності. Планування може стати просто звичкою, або ж ви можете скласти графік і зробити процес загального прибирання будинку полегшеним.

Декілька порад

  • Здійснюйте основне прибирання не рідше одного разу в тиждень, а генеральну – в місяць.
  • Вологу робіть часто, не менше двох разів на тиждень.
  • Пам’ятайте про проміжної прибирання.
  • Подумайте про те, що ви можете робити щодня, щоб спростити завдання по створенню затишку в домі.
  • Виберіть для кожного предмета своє місце і постійно проводите швидку прибирання, розкладаючи все на місця.
  • Чи не накопичуйте старі речі. Щоб підтримувати порядок, їх краще вчасно викинути.

Якщо прибирати раз на тиждень вам не до душі, розподіліть зобов’язання на кожен день. Складіть розклад і приділяйте приведення будинку в порядок по 15-20 хвилин щодня. Один день на тиждень зробіть вихідним. І ви побачите, як це увійде в звичку, і ваш будинок буде сяяти чистотою завжди.

Прибирання будинків – процес трудомісткий, тому якщо ви не можете переконати себе займатися нею постійно, звертайтеся до нас. Наші фахівці з клінінгу зроблять ваш будинок ідеально чистим!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *