Прибирання з задоволенням

Кажуть, очікування свята цінніше самого свята. Найкраще це висловлювання підтверджують українські звичаї. Так, за кілька тижнів, а іноді і місяців до Нового року жінки складають план генерального прибирання. Адже куди приємніше вішати святкові прикраси на чисті люстри або, скажімо, гардини, ніж потім очищати їх від купи пилу та павутиння.

влажная уборка

Розробляємо план прибирання будинку разом

Як говорив Джефф Джордан, спочатку потрібно навести порядок у власній обителі, а потім вже захищати мир від хаосу. Та й психологи підтверджують: щоб привести думки в порядок, важливо очистити навколишній простір від непотрібних речей. Це обов’язково посприяє ухваленню правильних рішень.

Отже, що собою являє передсвятковий план прибирання будинку? Відповідаючи на це питання, співробітники клінінгових компаній зазвичай називають:

  • видалення пилу з твердих поверхонь (перш за все, маються на увазі верхні частини комодів, шифоньєрів, шаф-купе, гардини, світильники, шпалери і, звичайно ж, стелі; у великій кількості шкідливі частинки органічного походження накопичується в м’яких меблів і іграшках, а ось об’ємні пір’яні подушки не дарма називають мішками; за рік в них осідає від 7 до 12 кг пилу);
  • якісна чистка килимів і килимів (якщо в будинку живуть домашні вихованці, цей пункт виконується в першу чергу);
  • порядок на балконах і лоджіях (насамперед потрібно позбутися від мотлоху; в плані прибирання квартири цей пункт грає важливу роль, оскільки від ефективності його виконання залежить можливість ідеальної чистоти на кожному «квадраті» житлоплощі);
  • нехитрі правила генерального прибирання не обходяться без протирання вікон, підвіконь і дверей (як і підлогові поверхні, їх варто чистити спеціальними засобами, що запобігають поява розлучень).

Довгостроковий курс на чистоту

Якщо часу достатньо, можна сміливо приступати до виконання плану збирання квартири на місяць. Думаєте, це занадто довго? Нічого подібного! Перші 3-4 дні доведеться провести на кухні: привести в порядок крупи, спеції та посуд. Напевно знайдуться напівживі столові прилади і надколоті чашки, від яких тут же доведеться позбутися. Обов’язково потрібно буде промити підлоги під шафами і за газовою плитою. Для цього доведеться відсунути всі меблі. Так, якщо площа кухні становить 3-4 «квадрата», ретельне прибирання по поличках займе кілька днів.

Якщо ж мова йде про 9, а то і 12 «квадратах», тоді традиційний план прибирання квартири на тиждень доведеться замінити місячним курсом робіт. Система Lady Fly, якої в наш час віддають перевагу близько 46% українських жінок, допоможе позбутися від вимотують процедур. Головне – поділити квартиру на окремі ділянки і наводити там порядок по 15-20 хвилин на добу. Уже через місяць будинок засяє ідеальною чистотою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *